Water Cut 100 kaps - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
7.90 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bylinné extrakty 1940 mg, vitamín C 1000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s 500 ml vody nalačno, Denné odporúčané množstvo 1 dávka (2 kapsuly užívajte ráno a 2 kapsuly popoludní)
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte a hlavne pre profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako odvodňovač

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 4 kaps, obsah balenia 100 kaps teda 25 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke bylinné extrakty 1940 mg, vitamín C 1000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 4 kaps s 500 ml vody nalačno, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 2 kapsuly užívajte ráno a 2 kapsuly popoludní ).
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte a hlavne pre profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako odvodňovač

Profesionálny doplnok výživy ktorý odstraňuje nadbytočnú vodu z tela
Water Cut je komplexnou formulou, určenou pre priemerných ľudí aj pre profesionálnych kulturistov, ktorý môže prispieť k zbaveniu sa prebytočnej vody v tele. Obsahuje 8 dôkladne vyberaných, synergicky pôsobiacich výťažkov z liečivých rastlín a mikroživín. Water Cut bol vyvinutý tak, aby bol len minimálne stimulujúcim, a aby bolo zabezpečené jeho čo najvšestrannejšie využitie!

OBSAH BALENIA
100 kaps (25 dávok)

DÁVKOVANIE
Užite 2 kapsuly 2 krát denne ktoré zapíjajte s 500 ml vody. Jednu užite ráno a druhú poobede. Postarajte sa o zabezpečenie postupnej hydratácie počas celého dňa.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 kaps25 dávok
Účinné látky na jednu dávku
4 kaps
Vitamin C
1000 mg
Vitamín B68 mg
Extrakt z artičok
700 mg
Extrakt z brusníc
400 mg
Extrakt zo zelenéhu čaju
400 mg
     z toho Kofeín40 mg
Extrakt z púpavy
200 mg
Extrakt z petržlenu
200 mg
Extrakt z borievky
40 mg

ZLOŽENIE
Kyselina askorbová, artičoky výťažky (Cynara scolymus), želatínová kapsula (hovädzia želatína, farbivo kapsulovej šupky: Candurin Silver Fine, oxid čierneho železa, Brillinatová čierna BN), výťažky zeleného čaju (Camellia sinensis), Brusnica veľkoplodá výťažky (Vaccinium macrocarpon), Púpava lekárska výťažky (Taraxacum officinale), petržlen výťažky (Petrosellium crispum), látka pe zvýšenie objemu (stearát horečnatý), borieva výťažky (Juniperus communis), pyridoxín HCl.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Water Cut sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Produkt s obsahom kofeínu (40 mg/dávka), nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami a osoby s vysokým krvným tlakom! Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami, v prípade zdravotných ťažkostí, a počas liečby liekmi. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Scitec Water Cut  kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,08 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)