Whey Isolate 1500 g - Stacker2

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 30 g  ( 1 odmerka ), obsah balenia 1500 g teda 50 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke bielkoviny 27 g, BCAA 6400 mg, lyzín 2461 mg, glutamín 4828 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 30 g  ( 1 odmerka ) prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 3 dávky, jednu dávku ihneď po tréningu a ostatné kedykoľvek počas dňa medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Eminentný 100% izolát s 90% podielom proteínu

Stacker 2 Whey Isolate je najpokročilejší proteín v sortimente Stacker2. Proteínový podiel najmenej 90%, najlepšia chuť na trhu a maximálna rozpustnosť, aby Stacker2 Whey Isolate bol tou najlepšou voľbou, ktorú môžete urobiť. Jedna dávka prášku dodá telu 11g glutamínu a BCAA. To sú najdôležitejšie aminokyseliny pre budovanie svalov a na regeneráciu svalov. Vzhľadom k tomu, že sa absorbuje tak rýchlo, budú Vaše unavené svaly obnovené veľmi rýchlo. Stacker2 Whey Isolate tým urýchľuje fázu obnovy, čím sa zvýši vaša pokojováj fáza (fáza rastu svalu) . Čím lepšie vaše svaly odpočívajú, tým silnejšie sa stanú a lepší výkon podajú pri ďalšom tréningu. Celkovo jedna dávka izolátu poskytuje 12g esenciálnych aminokyselín, 5g glutamínu a 27g celkových proteínov. Stacker2 Whey Isolate je teraz k dispozícii a spĺňa požiadavky na kvalitu Európskej únie. O jeho kvalite sa presvedčte sami.


OBSAH BALENIA

1500 g ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE

Do 200 ml vody, alebo odtučneného mlieka pridajte jednu odmerku. Miešajte po dobu 10 sekúnd a váš nápoj je pripravený. Pre maximálne využitie užívajte 2-3 dávky denne.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Účinné látky na jednu dávku30 g

Kalória

1,26 kcal / 5,3 kJ

Proteín27 g

Celkové sacharidy

- z toho cukry

1 g

0 g

Celkom tuky

- z toho nasýtené

1 g

0 g

Cholesterol19 mg
Sodík60 mg

ZLOŽENIE

Srvátkový proteínový izolát (srvátkový proteínový izolát 90, srvátkový proteínový izolát a hydrolyzát), instantný mliečny prášok (srvátkový koncentrát, mliečny proteín , palmový olej, sójový lecitín ), aróma (aróma, fruktóza, prírodné farbivo) , sladidlá (sukralóza, aceuslfamo-K).

Alergény

Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce glutén, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Upozornenie

Stacker Whey Isolate je potravinový doplnok. Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s rozumnou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe. Obsahuje umelé sladidlá. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku.

  • 32.67 €

  • Jednotková cena:
    21,78 € / kg

Príchuť

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem čistú svalovú hmotu

Môže Vás zaujímať

Tričko ROYAL ARMY 142 modré admiral - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Opasok HARD - BodyBulldozer
  • Produkt s darčekom

Opasok HARD - BodyBulldozer

Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer
Tričko BATTALION 3 zelené camo - BodyBulldozer