Xtreme Thermo Stack 80 kaps - Weider

Najnovšia generácia spaľovačov tukov

Účinnejší, silnejší, rýchlejší! Xtreme Thermo Stack ® je spaľovač tukov vyrobený na základe najnovších vedeckých poznatkov, vyslovene z prírodných rastlinných zdrojov. Zvyšuje rýchlosť spaľovania tukov, znižuje schopnosť premeny sacharidov na tuky, rozpúšťa mastné kyseliny z tukových energetických zásob, podporuje silu, vytrvalosť a výkon. Obsahuje 10 najúčinnejších a ideálne na kombinovaných látok ako Sinetrol ® (extrakt citrusových plodov, zrýchľuje metabolizmus – rýchlejšie spaľovanie tukov.), Guarana extrakt a kofeín majú stimulačné a odvodňovacie účinky, HCA a extrakt z bielych fazúľ znižujú ukladanie tukov z prijatých sacharidov, potláčajú chuť do jedla a podporujú stratu hmotnosti, synefrín (prírodná alternatíva efedrínu) má silné termogénne účinky. Cayenne Pepper – vyťažok z chilli papriček má nielen detoxikačné účinky, ale hlavne ideálne dopĺňa ďalšie zložky a účinne napomáha spaľovaniu tukov! Odporúča sa kombinovať s 1000-1500 mg L-Karnitínu priamo pred výkonom.

Nutričné hodnoty

Účinné látky na jednu dávku
1 dávka (3 caps)
Energetická hodnota
13 kcal
Proteíny1 g
Sacharidy2,3 g
Tuky<0,1 g
Sinetrol*900 mg
Guarana900 mg

Garcinia cambogia extrakt (HCA-Hydroxy Citric Acid)

- z toho čistá HCA **

750 mg

450 mg

Extrakt Bielej fazule (blokátor premeny cukrov na tuky)300 mg
Kofeín ***244 mg
Synefrín (Citrus Aurantium)60 mg
Coleus extrakt Forshkohlli (Forskolín)75 mg
Kajenské CHILI (extrakt)75 mg

Dávkovanie

3 x 1 kapsula denne pred jedlom. Naše odporúčanie: 2 x 2 kapsule, jedna dávka pred cvičením a druhá pred jedlom, v oddychový deň 2 x denne 1 kapsula pred jedlom, s dostatočným množstvom vody. Pre ľudí s citlivejším trávením – neužívať na lačný žalúdok.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

  • 26.90 €

  • Jednotková cena:
    0,33 € / kaps

Balenie

Množstvo

Objednajte si do 14:00 a balík dostanete: 

Štítky: chcem schudnúť

Môže Vás zaujímať

Tričko ROYAL ARMY 141 tmavo sivé - BodyBulldozer
Fitness uterák BATTALION - BodyBulldozer
Tričko NÁROD SILNÝCH sivé camo - BodyBulldozer
Šortky FLEX EXTRA čierne camo - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Rukavice IRON čierno-červené - BodyBulldozer