100% L-Glutamine 240 g - BioTechUSA

11.02 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 240 g teda 48 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-glutamín 5000 mg
Neobsahuje: tuk, cukor
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g  ( 1 odm
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje stratu svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 5 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 240 g teda 48 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke l-glutamín 5000 mg 
Neobsahuje: tuk, cukor
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 g  ( 1 odm
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy  každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje stratu svalovej hmoty

100% čistý glutamín bez cukru a bez tukov
Glutamín podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Glutamín predstavuje neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí podstatnú časť volných aminokyselín vo svalových bunkách. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšietrvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diety pri obmedzení sacharidov.

OBSAH BALENIA
240 g ( 48 dávok )

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 1 odmerku (5 g) prípravku v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte jednu dávku večer pred spaním, v tréningové dni navyše jednu dávku pred a ďalšiu dávku po tréningu.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 240 g48 dávok
Účinné látky na jednu dávku5 g  ( 1 odmerka )
Energetická hodnota20 kcal / 85 kJ
L-Glutamín
5000 mg

ZLOŽENIE
100% L-glutamín

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech 100% L-glutamine sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech glutamínový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 45,92 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)