Mega Fat Burner For Her 90 kaps - BioTechUSA

10.75 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 3 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 716 mg, HCA 225 mg, CLA 225 mg, chróm 25 mcg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s veľkým pohárom vody pred hlavným jedlom. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 3 kaps ) pred hlavným jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 3 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 716 mg, HCA 225 mg, CLA 225 mg, chróm 25 mcg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 3 kaps s veľkým pohárom vody pred hlavným jedlom. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 3 kaps ) pred hlavným jedlom.  
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku

Komplexný spaľovač bez kofeínu v kapsuliach s L-karnitínom a chrómom.
Vylepšený Mega Fat Burner doplnok na kontrolu hmotnosti je teraz dostupný aj pre ženy vo verzii bez kofeínu. Teraz je ho bezpečné užívať aj dlhodobo, aj pre ľudí s výraznou nadváhou alebo vysokým krvným tlakom. Toto všetko bolo doplnené zložkami, ktoré poskytujú telu skvelú podporu počas diéty: vitamínmi, minerálmi, výťažkami z rastlín, L-karnitínom a chrómom.Najpopulárnejšou aktívnou látkou vhodnou pre podporu vašej diéty je L-karnitín, ktorý je zlúčenina obsahujúca aminokyseliny, prirodzene sa tvoriace v ľudskom tele. L-karnitín je súčasťou transportného systému mastných kyselín, vďaka nemu môže byť využitá energia z tuku, a preto je nevyhnutný pre premenu tuku na energiu.Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržuje normálnu hladinu cukru v krvi.Zinok prispieva k správnej látkovej premene mastných kyselín. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Železo prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.Či už ide o ženu mladšiu alebo staršiu, plnšiu či štíhlejšiu, o ženu slobodnú či vo vzťahu, hanblivú alebo horkokrvnú, s priemerným telom alebo telom super modelky, neexistuje taká žena, ktorá by bola spokojná s každou časťou svojho tela, a to je ešte slabé slovo. Priania žien sú väčšinou zamerané na úbytok hmotnosti. Je zrejmé, že genetiku nezmeníte, ale ak je vôľa - spojená s odhodlaním – potom každý, dokonca aj vy môžete zmeniť svoju postavu! Zmena, je však výsledkom životného štýlu, základom ktorého je zdravá strava a pravidelný pohyb. Pre zvýšenie účinku môžete ešte zvážiť použitie doplnkov na kontrolu telesnej hmotnosti. Spoločne so správnou diétou a cvičením, tieto produkty podporujú zvýšený kalorický výdaj a získavanie energie z tuku.

OBSAH BALENIA
90 kaps ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 3 kapsuly denne pred hlavným jedlom s veľkým pohárom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps30 dávok
Účinné látky na jednu dávku3 kaps
Energetická hodnota5,2 kcal / 22 kj
Tuky
0,46 g
          z toho nasýtené
0,02 g
Sacharidy0,21 g
          z toho cukry
0 g
Vláknina
0,1 g
Bielkoviny
0,01 g
Soľ
0 g
Železo
14 mg
Zinok
6 mg
Jód
75 mcg
Chróm
25 mcg
Kyselina pantoténová
6 mg
Niacín
4,5 mg
Vitamín B6
1,3 mg
Folát
195 mcg
Vitamín B12
2,2 mcg
L-karnitín (z L-karnitín L-tartrát a acetyl L-karnitín hydrochlorid)
716 mg
HCA225 mg
CLA225 mg

ZLOŽENIE
 L-carnitine Blend 44% (L-karnitín L-tartrát, acetyl L-karnitín HCl), CLA prášok (obsahuje mlieko, sóju) (16%), Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodov (16%), kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], Vitamin-Mineral Blend [fumaran železnatý, oxid zinočnatý (0,38%), D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, hexahydrát chloridu chromitého (0,007%), jodid draselný], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), Burn Complex Blend 2,5% (extrakt z plodov kajenského korenia, extrakt z plodov čierneho korenia).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Mega Fat Burner For Her sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Mega Fat Burner For Her sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)