Bomba cena
Bomba cena

Orgazmus 221 g - BodyBulldozer

12.95 s DPH

POZOR AKCIA!
K produktu TERAZ pribalíme darček BodyBulldozer tričko ROCKSTAR
Veľkosť trička (M-L-XL-XXL) prosíme označiť do kommentára!

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 13 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 221 g teda 17 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 4030 mg, L-Citrulín 2990 mg, L-Arginín 2925 mg, Taurín 1001 mg, Tyrozín 949 mg,  Kofeín 351 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g ( 1 odmerka ) s 250 ml vody.  Len v tréningové dni 1 dávku 10 - 15 minút pred tréningom.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

POZOR AKCIA!
K tomuto produktu Ti pribalíme ako darček BodyBulldozer tričko ROCKSTAR! Veľkosť trička (M-L-XL-XXL) prosíme označiť do kommentára.

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 13 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 221 g teda 17 dávok 
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 4030 mg, L-Citrulín 2990 mg, L-Arginín 2925 mg, Taurín 1001 mg, Tyrozín 949 mg,  Kofeín 351 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g ( 1 odmerka ) s 250 ml vody.  Len v tréningové dni 1 dávku 10 - 15 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Zo všetkého veľa - to Vám treba!
BodyBulldozer Orgazmus obsahuje extrémnu ale stále bezpečnú dávku vedecky dokázaných a testovaných účinných látok. Starostlivo vybrané účinné látky v mega dózach napomáhajú posúvať limity ďalej, znižiť únavu a rýchlo zvýšiť výkon na maximum. Vysoká dávka aktívnych látok v našej formule zaručuje očakávaný účinok. Pri vývoji receptúry sme venovali veľkú pozornosť zloženiu. Každá aktívna látka je v dokonalej synergii s ostatnými aktívnymi zložkami, čím sa posilňuje vzájomný účinok. BodyBulldozer Orgazmus je nikdy nevídaný výbušný predtréningový prípravok - s viac ako 10000 mg aktívnych látok v každej dávke, ideálny pre hardcore tréningy. Výsledné hodnoty v počtoch: Beta alanín 4030 mg, L-Citrulín 2990 mg, L-Arginín 2925 mg, Taurín 1001 mg, Tyrozín 949 mg,  Kofeín 351 mg v dennej porcii.

Verdikt zaznel: no Comment - ani Pardon
Pri kalibrácii tejto predtréningovky sme sa rozhodli poskladať zloženie podľa požiadaviek tvrdého jadra silákov. Orgazmus so svojím fanatickým arzenálom účinných látok môžeme deklarovať ako hybridný energizátor, ktorý poctivo splní túžbi moderného človeka v 21. storočí. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Láska na prvé ochutnanie!
Úsmev po uši zaručene platí ako na prvom rande, ľahko sa zapamätá a ťažko sa zabúda. Na scéne - móla uvítajme v hlavnej úlohe BodyBulldozer Orgazmus, nechajte sa roztočiť s jeho mediteránskou príchuťou a expresnou rozpustnosťou bez zvyškov, následne príde poplašný budíček ako katapult v lunaparku, únava tak padá z Vás ako oblečenie človeka pri šťastnej láske, a zase - a znova - a dlho, aby tréning nebol námahou ale zážitkom. 

VEDECKÉ FAKTY
Beta alanín (4030 mg): poskytnuté vo vysokej dávke, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu v kostrových svaloch.
- L-Citrulín (2990 mg): najúčinnejší prekurzor hladín oxidu dusnatého.
- L-Arginín AKG (2925 mg): jedna z najlepších biologicky dostupných foriem L-arginínu na rozšírenie ciev.
Taurín (1001 mg): Orgazmus obsahuje túto všestrannú superamino v dostatočne kvalitnej, biologicky dostupnej forme.
- Tyrozín (949 mg): Je vysokoúčinný prekurzor pre biosyntézu hormónov ako aj adrenalínu.
- Kofeín (351 mg): najúčinnejšia predtréningová zložka pre cvičenia s vysokou intenzitou.
- Bioperine (1,3 mg): súčasťou formuly zvyšuje termogenézu a dodá potrebnú energiu telu.
- Niacín (42 mg): v overenej dávke napomáha napumpovaniu svalov a žilnatosti svalstva.

OBSAH BALENIA
221 g ( 17 dávok ) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 1 dávku (13 g = 1 odmerka) BodyBulldozer Orgazmus nápojového prášku s 250 ml vody a užite 15-20 minút pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení: 221 g
17 dávok
Účinné látky na dennú dávku
13 g ( 1 odmerka )
Beta Alanín
4030 mg
L-Citrulín
2990 mg
L-Arginín ( L-Arginín AKG ) 
2925 mg
L-Taurín
1001 mg
L-Tyrozín
949 mg
Kofeín
351 mg
Bioperine (extrakt z čierneho korenia)
1,3 mg
Vitamín B3 (niacín)
42 mg
ZLOŽENIE

Beta alanín, L-Citrulín malát, L-Arginín Alfa Ketoglutarát, L-Taurín, L-Tyrozín, mangová aróma, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), vitamín B3 (niacín), farbivo (karotén), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý), extrakt z čierneho korenia (piper nigrum extrakt z plodu). 

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer Orgazmus sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Produkt s obsahom kofeínu (351 mg/dávka) sa neodporúča užívať deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Orgazmus predtréningový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)