CA-ZN-MG 60 tabl - GymBeam

3.95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 60 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke vápnik 333 mg , zinok 5 mg, horčík 117 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka, kedykoľvek počas dňa. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správnu činnosť organizmu, zdravé zuby a kosti, normálnu funkciu svalov Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 60 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke vápnik 333 mg , zinok 5 mg, horčík 117 mg  
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka, kedykoľvek počas dňa.  
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje správnu činnosť organizmu, zdravé zuby a kosti, normálnu funkciu svalov

Prosím nezabudnime: vápnik, horčík a zinok sú životu dôležité elementy
Ca-Zn-Mg je kombinácia minerálov - vápnik, zinok a horčík, ktoré sú nevyhnutné pre správnu činnosť organizmu. Tieto nenahraditeľné minerálne látky sú potrebné pre zdravé kosti, normálne fungovanie svalov a riadnu zrážanlivosť krvi. 

Vápnik je jedným z najdôležitejších minerálov v tele a je stavebným prvkom zubov a kostí. Spomaľuje úbytok kostnej hmoty, znižuje riziko zlomenín, chráni pred bolesťami kĺbov, reumatickými zápalmi kĺbov a degenerácií kostí. Podieľa sa na funkcii buniek, svalových sťahoch, prenose nervových impulzov a zrážaní krvi. Znižuje krvný tlak, zlepšuje hojenie, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a správnej činnosti svalov, vrátane srdca. Ukľudňuje nervy, chráni pred nespavosťou, nervozitou, a udržiava zdravú aj pokožku.
Horčík je jedným z najdôležitejších vnútrobunkových minerálnych látok a zohráva dôležitú funkciu v mnochých telesných funkciach, vrátane tvorby zubov, kostí a svalových sťahov. Pomáha udržiavať zdravé zuby, chráni zubnú sklovinu a zvyšuje odolnosť voči zubným kazom. Je dôležitý pre nervy, prenáša nervové impulzy, dokonca zlepšuje aj pamäť a úsudok. Pozitívne vplýva na trávenie, upravuje cholesterol, reguluje funkciu štítnej žľazy, upravuje krvný tlak a zlepšuje aj srdcovú činnosť. Navyše, zlepšuje spánok, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpaniu, k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnej činnosti svalov. 
Zinok je nevyhnutný pre každú bunku v tele - je koncentrovaný vo svaloch, kostiach, koži, obličkách, podžalúdkovej žľaze, očiach, u mužov v prostate. Dôležitú úlohu zohráva pri syntéze kolagénu, bielkovín, inzulínu a podporuje produkciu hormónov štítnej žľazy. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi , zabezpečuje správnu funkciu reprodukčných orgánov - zvyšuje aj tvorbu testosterónu a spermií u mužov. Posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť voči infekciám a pôsobí ako prevencia proti chrípke. Pozitívne vplýva aj na nechty, vlasy a pleť, podporuje hojenie rán, aktívne tiež chráni bunky pred voľnými radikálmi a oxidačným stresom, znižuje tvorbu zápalov, ekzémov a rôznych kožných ochorení.

Ca-Zn-Mg a jeho výhody
-prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
-podporuje zdravie kostí, chrupaviek a zubov
-podporuje činnosť svalov a svalové sťahy
-podporuje činnosť srdca a upravuje krvný tlak
-upravuje hladinu inzulínu
-prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti
-podporuje funkciu pohlavných orgánov
-podporuje činnosť nervového systému
-podporuje imunitný systém a chráni pred chrípkou
-urýchľuje hojenie rán, vredov, zranení, pooperačných rán a jaziev
-pozitívne vplýva na pokožku, vlasy a nechty

OBSAH BALENIA
60 tabl ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 tabl60 dávok
Účiné látky na jednu dávku
1 tabl
Vápnik
333 mg
Zinok
5 mg
Horčík117 mg
Fosfor
83 mg
Meď
0,33 mg
Bór
33 mcg
Kremík
6,7 mg
Hydrochlorid kyseliny L-glutámovej
33 mg

ZLOŽENIE
Uhličitan vápenatý, dikalciumfosfát, protihrudkujúca látka (mikrokryštalická celulóza), oxid horečnatý, objemové činidlo (hydroxypropyl metyl celulóza), hydrochlorid kyseliny glutámovej, kremík, emulgátor (stearát horečnatý), kyselina stearová, oxid zinočnatý, síran meďnatý, kyselina boritá.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Upozornenie
GymBeam CA-ZN-MG tablety sa majú používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Vápnik - zinok - horčík tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)