Daily Vita-Min 90 tabl - Scitec Nutrition

9.50 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu

Multivtamínové tablety s prírodnými zložkami ako šípky a kvasnice
Vitamínový komplex Daily vita-min je špeciálny svojím vysokým účinkom, ktorého tajomstvo spočíva v prírodných zložkách akými sú napríklad šípky a kvasnice. V tomto výrobku je naozaj široká škála vitamínov a minerálov ktoré nemôžu v žiadnom jedálničku či už športovca ale i bežného človeka chýbať. Jediná jedna tabletka obsahuje neuveriteľných 28 vitamínov a minerálov (B-complex, vitamín C...), ďalej 13 minerálnych látok (chróm, selén, zinok...). Selén nám napomáha k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, Chróm reguluje hladinu cukru v krvi a taktiež sa tu nachádza i PABA (kyselina para-amino-benzóová) slúžiaca ako zlepšovač nálady a oddilovač pocitu únavy.

OBSAH BALENIA
90 tabl ( 90 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1 tabletu denne podľa možnosti s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl90 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 tabl
Vitamin A
1500 mcg
Vitamin C
120 mg
Vitamin D
50 mcg
Vitamin E
20 mg
Vitamin B1
10 mg
Vitamin B2
10 mg
Vitamin B3
25 mg
Vitamin B5
10 mg
Vitamin B6
10 mg
Vitamin B7
300 mcg
Vitamin B9
400 mcg
Vitamin B12
250 mcg
Vápnik
120 mg
Železo
18 mg
Jód
150 mcg
Horčík
57 mg
Zinok
15 mg
Selén
200 mcg
Meď
2 mg
Mangán
2 mg
Chróm
200 mcg
Molybdén
15 mcg
Inosit
10 mg
Choline Bitartrát
10 mg

ZLOŽENIE
Látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza, sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy; uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, zinok-sulfát-heptahydrát, DL-alfatokoferylacetát, fumarát železa (II), selenit sodný, D-biotín, nikotínamid, cholín bitartarát, cholekalciferol, stabilizátor: polyvinylalkohol, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý, talkum, retinol acetát, tiamín monohydrát, pyridoxín hydrochlorid, D pantotenát vápenatý, farbivo: dioxid titaničitý, riboflavín, inozitol, zvlhčujúca látka: polyetylénglykol; sulfát-pentahydrát-meďnatý (II), kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chróm (III)-pikolinát, rutín, výťažky Rosa canina (plody) v pomere 10:1, molybdát sodný, kyanokobalamín.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Daily Vita-Min sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Daily Vitamin tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)