Green Coffee Complex 90 kaps - Scitec Nutrition

10.00 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 45 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke extrakt zo zelenej kávy 400 mg, extrakt zeleného čaju 200 mg, kofeín 80 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s dostatočným množstvom vody pred jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka (1 kapsulu pred raňajkami a 1 kapsulu pred obedom).
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správnu látkovú výmenu, funguje ako spaľovač tukov a ľahký energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 90 kaps teda 45 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke extrakt zo zelenej kávy 400 mg, extrakt zeleného čaju 200 mg, kofeín 80 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s dostatočným množstvom vody pred jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka (1 kapsulu pred raňajkami a 1 kapsulu pred obedom). 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje správnu látkovú výmenu, funguje ako spaľovač tukov a ľahký energizér

Spaľovač tuku ktorý pomáha udržiavať správnu hladinu krvného cukru, prispieva k metabolizmu lipidov, a k správnej činnosti štítnej žľazy!
Green Coffee Complex je fantastickou kombináciou 6 účinných látok, zakladajúcou sa na výťažkoch zelenej kávy, ktorá zabezpečuje chlorogénové kyseliny. Výťažky z našej zelenej kávy obsahujú polyfenoly, katechíny, a okrem iných aj epigalokatechín galát (EGCG). Všetkým nám sú dobre známe účinky kofeínu, ktoré máme aj radi (vrátane mentálnej bdelosti), pochádzajúcich z našich „zelených“ výťažkov, alebo priamo z kofeínu. Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, a tiež k udržiavaniu normálnej hladiny krvného cukru. Cholín prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov a k zachovaniu normálnej funkcie pečene. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy, k správnej činnosti štítnej žľazy, a tiež k normálnej tvorbe energie látkovou premenou!

OBSAH BALENIA
90 kaps ( 45 dávok )

DÁVKOVANIE
Denne sa odporúča užívať 1 kapsulu Green Coffee Comlexu pred raňajkami, 1 kapsulu pred ďalším jedlom, ktoré nie je v čase pred spánkom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 kaps
45 dávok
Účinné látky na jednu dávku 
2 kaps
Energetická hodnota0 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny0 g
Extrakt zo zelenej kávy (46% kyselina chlorogenová)
400 mg
          z toho kyselina chlorogenová
184 mg
          z toho kofeín8 mg
Cholín bitartrát
208 mg
          z toho Cholín
83,3 mg
Extrakt zo zeleného čaju (štandardizovaný na 50% polyfenolov)
200 mg
          z toho EGCG32 mg
          z toho Kofeín20 mg
Chróm pikolinát
52 mcg
          z toho chróm6 mcg
Jód
23 mcg
Kofeín
52 mg
Kofeín celkom (všetky zdroje)
80 mg

ZLOŽENIE
Coffea robusta (kávové bôby) výťažky v pomere 30:1, hovädzia želatína, cholín bitartarát, Camellia sinensis (list) výťažky v pomere 8:1, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; hydrát kofeínu, farbivo: dioxid titaničitý; jodid draselný, chróm(III)-pikolinát

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Green Coffee Complex sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vysoký obsah kofeínu 80 mg v každej dávke. Neužívajte ak máte akékoľvek zdravotné problémy, hlavne ak trpíte kardiovaskulárnymi chorobami a vysokým krvným tlakom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Green Coffee Complex kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)