Shark Cartilage 75 kaps - Scitec Nutrition

7.60 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 5 kaps, obsah balenia 75 kaps teda 15 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke prášok zo žraločej chrupavky 2960 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( rozložiť na 2 -3 časti ) počas dňa s jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 5 kaps, obsah balenia 75 kaps teda 15 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke prášok zo žraločej chrupavky 2960 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 5 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( rozložiť na 2 -3 časti ) počas dňa s jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov 
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu

Produkt s obsahom žraločej chrupavky
Chondroitín obsiahnutý vo vysokej miere v žraločej chrupavke a je zároveň hlavnou zložkou kĺbovej chrupavky. Viac ako 40% žraločej chrupavky tvorí kolagén, obsahuje aj vitamíny, minerály a aminokyseliny. Sú dôležité pre hojenie rán, spojivového tkaniva a celkovú pružnosť a vitalitu.

OBSAH BALENIA
75 kaps ( 15 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1 kapsulu 4-5 krát denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 75 kaps15 dávok
Účinné látky na jednu dávku5 kaps
Prášok zo žraločej chrupavky
2960 mg
Mangán0,3 mg

ZLOŽENIE
Prášok žraločej chrupavky (ryba), hovädzia želatína, farbivo: dioxid titaničitý, mangán-sulfát-monohydrát.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Shark Cartilage sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Shark Cartilage kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)