Collagen 300 g - Weider

10.70 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 300 g teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke kolagén 9,5 g, kyselina hyalurónová 12 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g  ( 1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 g ) s vodou.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy v každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 g ( 1 odmerka ), obsah balenia 300 g teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke kolagén 9,5 g, kyselina hyalurónová 12 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 g  ( 1 odmerka ) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 g ) s vodou. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy v každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov

Patentovaný kostný kolagén podporujúci Váš krásny vzhľad
Weider Collagen  je úplne nový level funkčnosti, ideálna starostlivosť o zdravie pre Vaše kĺby, , vlasy, nechty, pokožku a riasy. Tento doplnok výživy obsahuje kolagén peptidov s vysokou biologickou hodnotou, čím prispieva k zdraviu kostí a chrupaviek. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovu, horčík a vitamín C.Kolagén je bielkovina prítomná v spojivovom tkanive a je kľúčom ku pružnosti a regenerácii kože, kostiam a chrupavkám. Zložky Weider je Kolagén útočisko boli starostlivo vybrané na stimuláciu produkcie kolagénu a pomoc regenerácie kostí a chrupaviek. Okrem toho je jeho výnimočná formula ideálnou pre ochranu pokožky pred starnutím a oxidačným stresom. Kolagén má nízky obsah tuku a cukru a ľahko sa mieša. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, či už ste mladí a chcete, aby vaše kĺby, udržali krok v tréningu, alebo vaše kĺby začali vykazovať známky vyčerpania. Kolagén má neutrálnu chuť a obsahuje len sladidlo extrahované zo Stevia.

Kolagénové peptidy (100% Peptan®): Jeho bioaktívne peptidy pochádzajú z kostného kolagénu. Hydrolyzovaný kolagén je ľahko stráviteľný a vstrebateľný preto je veľmi dobre znášanlivý. Okrem toho, neprodukuje žiadne potravinové alergie.
Kolagény možno klasifikovať podľa ich pôvodu. Peptan® je kolagén typu I, rovnako ako ten ktorý nájdete v ľudských kostiach a koži. Peptan® sa vyrába vďaka najlepším výrobným procesom. Peptan® je najkvalitnejším označením kolagénu a jeho účinnosť bola schválená klinickými štúdiami. Neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky.

OBSAH BALENIA
300 g ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Jedna porcia na deň (10 g = 1 odmerka rozmiešať v s 200 ml vody)

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g30 dávok
Účinné látky na jednu dávku 10 g ( 1 odmerka )
Energetická hodnota37 kcal / 156 kj
Tuky0,1 g
     z toho nasýtené0,1 g
Sacharidy0,05 g
     z toho cukry0 g
Bielkoviny9,5 g
Soľ0,11 g
Vitamín C ( kyselina askorbová )80 mg
Horčík63 mg
Kolagén peptidy9500 mg
Kyselina hyalurónová12 mg

ZLOŽENIE
Peptid hydrolyzovaný z kostného kolagénu (100% Peptan ®), magnézium citrát, L-askorbová kyselina (vitamín C), kyselina hyalurónová, sladidlo stevia extrakt (steviol glykozidy).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Weider Collagen sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Weider Collagen prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

0%(0)
0%(0)
100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)