Spôsob doručenia

PLATOBNÉ PODMIENKY

V prípade odoslania objednávky so zvolenou úhradou vopred má Zákazník na výber možnosť zaplatiť kúpnu cenu buď bankovým prevodom (internet banking) alebo hotovostným vkladom na účet Predávajúceho. V prípade zvolenej úhrady v hotovosti pri osobnom odbere v kamennej predajni, je Zákazník povinný zaplatiť kúpnu cenu pri prevzatí Tovaru. V prípade zvolenej úhrady v hotovosti pri dodaní na dobierku, je Zákazník povinný zaplatiť doručovateľovi Tovaru pri prevzatí Tovaru.

O prípadnej zmene ceny Tovaru bude Zákazník informovaný ešte pred dodaním Tovaru a má právo v tejto súvislosti zrušiť alebo zmeniť objednávku bez tzv. storno poplatku.

Všetky ceny Tovarov sú uvedené vrátane DPH bez poplatku za doručenie (ďalej len „dopravné“). Predávajúci účtuje Zákazníkovi dopravné nasledovne:

  • 5.3.1. V prípade zvolenia spôsobu dopravy tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS je dopravné zadarmo ak jednorazový nákup Zákazníka dosiahne v súhrne hodnotu kúpnej ceny minimálne vo výške 70,00 €, kedy Predávajúci neúčtuje Zákazníkovi žiadne dopravné. V prípade že celková hodnota nákupu je nižšia ako 70,00 € bude účtované dopravné vo výške 2.40 € s DPH; Dobierka (platba pri prevzatí zásielky) je spoplatnená so sumou 1,50 €, bankový prevod je spoplatnená so sumou 0,50 €.
  • 5.3.2. V prípade zvolenia spôsobu dopravy tovaru prostredníctvom Slovenskej Pošty (doručenie na pobočku príslušnej pošty) - pracovníci Slovenskej Pošty zásielku doručia na zvolenú príslušnú poštu Zákazníka, kde je možné vyzdvyhnutie zásielky v určitej odbernej lehote je dopravné vo výške 3,40 € s DPH; Dobierka (platba pri prevzatí zásielky) je spoplatnená so sumou 1,50 €,  bankový prevod  je spoplatnená so sumou 0,50 €.
  • 5.3.3. V prípade zvolenia spôsobu dopravy tovaru – vyzdvihnutie osobne v jednej z kamenných predajní – Predávajúci neúčtuje Zákazníkovi žiadne dopravné.

Úhradou sa rozumie moment pripísania platby na príslušný bankový účet Predávajúceho alebo moment prevzatia hotovosti pri osobnom odbere v kamennej predajni.