Bomba cena
Bomba cena

Mega Daily One Plus 120 kaps - Scitec Nutrition

10,45 € s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 60 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 2 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 60 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 kaps s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu


Silná a kompletná zmes multivitamínov a minerálov pre každodenné použitie

Mega Daily One Plus je silná, kompletná zmes multivitamínov a minerálnych látok, navrhnutá pre každodenné použitie. Obsahuje veľké množstvo vitamínu A a vitamínov B. V malom množstve zabezpečí aj tzv. lipotropné látky, ktoré hrajú dôležitú úlohu v tukspaľujúcích procesoch organizmu. V produkte sa nachádzajú aj dôležité rastlinné výťažky, ako napr. rutín, hesperidín a citrusové bioflavonoidy. Hesperidín môže znižovať hladinu cholesterolu, krvný tlak, má mierny protizápalový a silný antioxidačný účinok. Rutín minimalizuje nebezpečenstvo priľnutia krvných doštičiek, posilňuje steny kapilárnych ciev a pôsobí protizápalovo. Citrusové bioflavonoidy podporia prísun vitamínu C do buniek, majú mierny antialergénny a protizápalový účinok.

OBSAH BALENIA
120 kaps ( 60 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1-2 kapsuly denne pri jedle s dostatočným množstvom tekutiny.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps
60 dávok
Účinné látky na jednu dávku
2 kaps
Vitamin A
2249 mcg
Vitamin B1 ( Tiamín )
39 mg
Vitamin B2 ( Riboflavín )
48 mg
Vitamin B3 ( Niacín )
50 mg
Vitamin B5 ( Kyselina pantoténová )
47 mg
Vitamin B6 ( Pyridoxín )
25 mg
Vitamin B7 ( Biotín )
184 mcg
Vitamin B9 ( Kyselina listová )
366 mcg
Vitamin B12
95 mcg
Vitamin C
250 mg
Vitamin D
12 mcg
Vitamin E
126 mg
Vápnik193 mg
Horčík87 mg
Železo13 mg
Zinok10 mg
Mangán4,7 mg
Meď1000 mcg
Jód120 mcg
Selén48 mcg
Molybdén7,5 mcg
Rutin
25 mg
Hesperidin
11 mg
Inositol10 mg
Cholín10 mg

ZLOŽENIE
Uhličitan vápenatý, DL-alfa-tokoferol acetát, hovädzia želatína, kyselina L-askorbová, oxid horečnatý, d-pantotenát vápenatý, nikotínamid, riboflavín, tiamín mononitrát, voda, železo (II)-fumarát, pyridoxín hydrochlorid, výťažky rutínu z kvetov Sophora japonica (86%), zinok-sulfát-mononitrát, cholín bitartarát, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: mastné kyseliny solí horčíka; retinol acetát, D-biotín, sulfát mangán mononitrát, výťažky hesperidínu z ovocia Citrus aurantium (93%), selenit sodný, inozitol (97%), kyanokobalamín, farbivo: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, indigotín; cholekalcyferol, meď (II)-sulfát pentahydrát, kyselina pteroylmonoglutamínová, jodid draselný, molibdát sodný, doplňujúca látka: šelak.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Scitec Mega Daily One Plus  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Mega Daily One Plus kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)