Bomba cena
Bomba cena

Vitamin C 1000 Professional 90 tabl - BodyBulldozer

5.35 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 1000 mg + šípky 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanosť Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok 
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 1000 mg + šípky 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanosť


Super vitamín nielen pre superhrdinov 
Vitamín C je kráľom všetkých vitamínov. Tento prestížny titul získal vďaka mnohému pozitívnemu účinku na ľudský organizmus. Vitamín C je potrebný na reguláciu metabolizmu aminokyselín, udržiavanie pevnosti cievnych stien a tkanivové dýchanie. Podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek, podporuje rast a odstraňuje voľné radikály. Výsledné hodnoty v počtoch: Vitamín C 1000 mg, extrakt zo šípok 40 mg v dennej porcii.

Profesionálny produkt, ohromujúce výsledky!
BodyBulldozer Vitamin C 1000 Professional zabezpečí vysokú dávku Vitamínu C podporenú s extraktom zo šípok najčistejšej kvality presne 1000 mg v každej dávke vhodný na akúkoľvek formu tréningu. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje Vitamín C + extrakt zo šípok - kombinácia s mnohými výnimočnými vlastnosťami pre ľudské telo, imunitný systém, nervový systém pre prírodnú energiu a zdravie. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny..

OBSAH BALENIA
90 tabl ( 90 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl
90 dávok
Účinné látky na dennú dávku
1 tabl
Vitamín C
1000 mg
Šípkový extrakt
40 mg

ZLOŽENIE
Vitamín C (Kyselina L-askorbová), šípkový extrakt, stearan horečnatý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer Vitamin C 1000 Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Vitamin C 1000 Professional sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)