Synephrine 90 tabl - GymBeam

4.95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok Hlavné zložky: v každej dávke citrus aurantlum 125 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 3 dávky ( NIE VEČER !! ). V tréningové dni 1 dávku hneď ráno  a 1 dávku  30 minút pred tréningom. V netréningové dni  1 - 3 dávky so 4 hodinovým intervalom. Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: účinne spaľuje telesný tuk, podporuje chudnutie Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl teda 90 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke citrus aurantlum 125 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 3 dávky ( NIE VEČER !! ). V tréningové dni 1 dávku hneď ráno  a 1 dávku  30 minút pred tréningom. V netréningové dni  1 - 3 dávky so 4 hodinovým intervalom.

Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: účinne spaľuje telesný tuk, podporuje chudnutie

Synefrín účinne spaľuje tuk a podporuje chudnutie

Synefrín je najpredávanejší spaľovac tuku, vysoko účinný pri redukcii hmotnosti. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla v organizme), čím zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. Je to prírodný stimulant získaný z citrusových plodov, ktorý zvyšuje bazálny metabolizmus, ktorý určuje koľko kalórii spáli telo v pokojnom stave. Vhodný pre mužov aj ženy.
Synefrín je najpredávanejší spaľovač na Slovenskom trhu, a zároveň vysoko funkčná a účinná látka pri redukcii hmotnosti. Funguje na princípe stimulácie termogenézy - tvorí teplo v organizme, čím sa zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže. Telo tak zo seba vydá viac energie aj bez fyzickej záťaže. Získava sa z citrusových plodov a je najpredávanejším spaľovačom tuku práve vďaka svojim efektívnym účinkom, prírodnej báze a výhodnej cene.
Zvyšuje bazálny metabolizmus, ktorý určuje koľko kalórii spáli vaše telo v pokojnom stave počas dňa. Spaľovač tukov Synefrín sa radí medzi stimulačné látky na prírodnej báze. Princíp jeho fungovania spočíva v"schopnosti" vyvolať v organizme "pocit,,chladu" (synefrín pôsobí len na receptory - fyzicky zimu necítite) - telo začne produkovať viac tepla, čiže začne spotrebovávať viac energie, ktorú získava z tukov.

Synefrín a jeho výhody
-stimuluje termogenézu
-podporuje spaľovanie nadbytočného tuku
-redukuje hmotnosť
-zrýchľuje a stimuluje metabolizmus, čím zvyšuje spotrebu energie
-znižuje ukladanie tukov
-termogénny a lipotropný účinok (tuk premieňa na tepeplnú energiu nielen v pokoji, ale aj pri fyzickej aktivite) 
-úbytok na hmotnosti aj bez fyzickej aktivity
-znižuje ukladanie tukov
-zvyšuje energeticky výdaj v priebehu dňa 

OBSAH BALENIA
90 tabl ( 90 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúčame užívať 1-3 tablety produktu denne, najlepšie 30 minút pred fyzickym výkonom. Je ho možné kombinovať s výživovými doplnkami na báze karnitínu alebo kofeínu, avšak určite nie pred spaním, pretože je povzbudzujúci a mohol by spôsobiť nespavosť.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl90 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 tabl 
Energetická hodnota
1 kcal / 4,1 kj
Tuky<10 mg
Sacharidy
0,37 g
Bielkoviny
15 mg
Citrus aurantlum
125 mg
     z toho synefrín10 mg

ZLOŽENIE
Synefrín (Citrus aurantium), mikrokryštalická celulóza, deliaca látka: stearan horečnatý, sorbitol, fosforečnan vapenatý

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
GymBeam Synefrin tablety sa majú používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Spaľovač tukov Synefrín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)