Bomba cena
Bomba cena

100% Creatine Professional 500 g - BodyBulldozer

4,95 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 10 g ( 2 odmerky ), obsah balenia 500 g teda 100 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný Kreatín Monohydrát 10000 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 10 g ( 2 odmerky ) s vodou.  V tréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) pred tréningom a 1 odmerku ( 5 g ) po tréningu s 200 ml vody. V netréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) ráno a 1 odmerku ( 5 g ) s 200 ml vody medzi jedlami počas dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 10 g ( 2 odmerky ), obsah balenia 500 g teda 100 dávok

Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný Kreatín Monohydrát 10000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 10 g ( 2 odmerky ) s vodou.  V tréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) pred tréningom a 1 odmerku ( 5 g ) po tréningu s 200 ml vody. V netréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) ráno a 1 odmerku ( 5 g ) s 200 ml vody medzi jedlami počas dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť

LEN a LEN 100% čistý kreatín - žiadne ALE.
BodyBulldozer 100% Creatine Professional s plnohodnotným mikronizovaným Kreatínom Monohydrát 10000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu  intenzívnej pohybovej aktivity. Naturálny kreatín bez príchute, bez pachu, bez farbív, bez cukru a tuku. Výsledné hodnoty v počtoch: 10000 mg mikronizovaný Kreatín Monohydrát v denej porcii

Hráme férovo!
Našou stratégiou pri výbere surovín bolo nájsť kreatín s možnými najlepšími parametrami v konštantnej kvalite. Nech sa páčí - poctivý Kreatín Monohydrát v prášku, mikronizovaný, doslova bez príchute, bez pachu, bez farby, s bezchybnou rozpustnosťou. Nie je postačujúce len vytvorenie produktu, je potrebné určiť aj jeho vlastnosti. Poznáme očakávania spotrebiteľov preto reálne môžeme hodnotiť náš kreatín ako profesionálny. 

Čistejšia kvalita = lepší výkon!
BodyBulldozer 100% Creatine Professional zabezpečí ideálnu dávku Kreatínu Monohydrát najčistejšej kvality presne 5000 mg v každej dávke vhodný na vysoko-intezívny tréning. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje veľmi efektívny Kreatín Monohydrát ktorý podporuje výkonnosť, silu a zvyšuje objem svalov. Naša formula neobsahuje nežiadúce cukry a tuky. Vďaka neochutenej (naturálnej) verzii Kreatínu Monohydrát je ľahko kombinovateľný s inými doplnkami výživy ako napríklad proteín, gainer, sacharidy, atď. alebo lubovolnými nápojmi a surovina je zachovaná v pôvodnej - plnšej kvalite bez pridaných farbív a ochucovadiel. Naše vysokokvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

VEDECKÉ FAKTY
Kreatín nie náhodou patrí medzi najobľúbenejšie doplnky výživy už od 90.tych rokov. Molekuly kreatínu sú zdrojom energie a zväčšujú objem buniek. Kreatín zvyšuje zásoby kreatínu vo svaloch a tým veľmi napomáha k zvyšovaniu svalovej hmoty a sily. Kreatín pomáha aj pri kontaktných športoch zlepšovať následky mozgových zranení. Vyskytuje sa v tele aj prirodzene ako zdroj energie. Je vhodný pre silové a vytrvalostné športy, pretože zvyšuje výkonnosť pri intenzívnom fyzickom výkone. Taktiež bolo potvrdené že môžete znásobiť účinnosť kreatínu so sacharidmi. Konkrétne vždy pri užívaní kreatínu treba pridať trochu sacharidu 1: 1, teda 5g kreatínu + 5 g sacharidov, 10 g + 10 g...atď. Ako  sacharidy v 100%-nej podobe Vám odporúčame BodyBulldozer 100% MaltoDextrose. 

OBSAH BALENIA
500 g ( 100 dávok ) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 10 g ( 2 odmerky ) s vodou.  V tréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) pred tréningom a 1 odmerku ( 5 g ) po tréningu s 200 ml vody. V netréningové dni 1 odmerku ( 5 g ) ráno a 1 odmerku ( 5 g ) s 200 ml vody medzi jedlami počas dňa.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 g100 dávok
Účinné látky na dennú dávku 
10 g ( 2 odmerky )
Kreatín Monohydrát10000 mg
ZLOŽENIE

Kreatín Monohydrát.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer 100% Creatine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. BodyBulldozer 100% Creatine Professional prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)