Bomba cena
Bomba cena

AAKG Shock 1000 ml - BioTechUSA

19,66 € s DPH

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 25 ml, obsah balenia 1000 ml teda 40 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 6000 mg 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 ml s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 20 minút pred tréningom.  Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 25 ml, obsah balenia 1000 ml teda 40 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke l-arginín alfa-ketoglutarát 6000 mg 

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 ml s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. Len v tréningové dni 1 dávku 20 minút pred tréningom. 

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: zvyšuje výkon a napumpovanosť počas tréningu

Tekutý AAKG  obsahujúci 6000 mg efektívneho arginínu v jednej dávke

AAKG Shock vyvinuli pre ľudí, ktorý hľadajú produkt pre dosiahnutie absolútneho napumpovania. Neskutočný výkon a nárast svalovej hmoty. Obsah l-arginínu v jednej dávke je až 6000 mg, ktorý je aj hlavnou účinnou látkou tohto produktu. Na základe výskumov zabezpečuje zásobovanie kyslíka do krvi a to podporuje napumpovanie, výkon a aj samotnú stavbu svalovej hmoty. L-arginín je semi-esenciálna aminokyselina, tzn. že ju telo nedokáže syntetizovať, iba za určitých podmienok, preto ju treba telu dodávať, v období rastu je dôležitá pre správny fyzický vývoj detí. Arginín podporuje syntézu bielkovín, vytváranie oxidu dusnatého (NO) v organizme. Arginín vo ferme AAKG je obzvlášť odporúčaný ak chceme zvýšiť výkon na silových ako aj na vytrvalostných tréningoch. Produkt máte k dispozicii v 1000 ml balení s obsahom 40 dávok na okamžité použitie.

OBSAH BALENIA
1000 ml ( 40 dávok )

DÁVKOVANIE
Ako doplnok výživy užívajte 25 ml prípravku jeden krát denne 20 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 1000 ml40 dávok
Účinné látky na jednu dávku
25 ml
Energetická hodnota
26 kcal ú 110 kj
Bilekoviny
2 g
L-Arginín alfa-ketoglutarát ( AAKG )
6000 mg
          z toho L-arginín
3947 mg
Horčík80 mg

ZLOŽENIE
voda, L-arginín alfa-ketoglutarát 24%, kyselina (kyselina citrónová), horečnaté soli kyseliny citrónovej, aróma, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), konzervačné látky (benzoan sodný, kyselina sorbová), farbivá (azorubín¹, brilantná modrá FCF).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech AAKG Shock sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby ktoré majú problémy s krvným tlakom. . Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech AAKG sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch  mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)