Bomba cena
Bomba cena

Amino Professional 200 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
7.95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 8 tabl, obsah balenia 200 tabl teda 50 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke komplex aminokyselín 6709 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 8 tabl s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 4 tabl pred a 4 tabl ihneď po tréningu. V netréningové dni 4 tabl ráno a 4 tabl popoludní vždy s dostatočným množstvom vody
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 8 tabl, obsah balenia 200 tabl teda 50 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke komplex aminokyselín 6709 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 8 tabl s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 4 tabl pred a 4 tabl ihneď po tréningu. V netréningové dni 4 tabl ráno a 4 tabl popoludní vždy s dostatočným množstvom vody
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast a udržanie svalovej hmoty


Istá cesta do RAJA AMINOKYSELÍN
BodyBulldozer Amino Professional v ideálnom usporiadaní obsahuje všetky esenciálne a najdôležitejšie aminokyseliny na podporu rastu a ochranu svaloviny.  Výsledné hodnoty v počtoch: komplex najdôležitejších aminokyselín zo srvátkovej bielkoviny až 6709 mg dennej porcii. 

Komplexnosť sa vždy vyplatí!
Pri zvýšení fyzickej námahy dochádza v tele k veľkej spotrebe energie, pričom keď už nie je odkiaľ, telo siahne po energii zo svalových vlákien. Takejto strate svalstva možno zamedziť práve príjmom aminokyselín, ktoré sú totiž známe najmä tým, že sa dokážu veľmi rýchlo meniť na práve potrebnú energiu. Amino Professional bohato obsahuje všetky aminokyseliny aby sme predišli strate svalovej hmoty. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

VEDECKÉ FAKTY
Aminokyseliny sa v organizme volne neskladujú. Tie aminokyseliny, ktoré nie sú hneď zabudované do vytváraných proteínov, sú deaminované a s vylúčením odchádzajú z tela. Preto nemožno konzumovať potraviny bohaté na esenciálne aminokyseliny „do zásoby“, príjem musí byť rovnomerne stály. Ľudský organizmus si dokáže tvoriť len niektoré aminokyseliny, a aj to len premenou iných, hotových aminokyselín. Esenciálne aminokyseliny ako aj BCAA  ľudské telo vôbec nedokáže biologicky vytvoriť, preto sa musia dostávať hotové z potravy.

OBSAH BALENIA
200 tabl (50 dávok)

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 8 tabl s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 4 tabl pred a 4 tabl ihneď po tréningu. V netréningové dni 4 tabl ráno a 4 tabl popoludní vždy s dostatočným množstvom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 200 tabl
50 dávok
Účinné látky na dennú dávku
8 tabl
Energetická hodnota28 kcal / 119 kj
Tuky< 0,5 g  
Sacharidy< 0,5 g  
Bielkoviny5,8 g
Aminokyseliny celkom6709,6 mg
     z toho Kyselina glutámová1115,2 mg
     z toho Kyselina asparágová788,8 mg
     z toho L-leucín714,4 mg
     z toho L-lyzín551,2 mg
     z toho L-izoleucín456 mg
     z toho L-valín442,4 mg
     z toho L-treonín415,2 mg
     z toho L-prolín367,2 mg
     z toho L-alanín326,4 mg
     z toho L-serín258,4 mg
     z toho l-fenylalanín224,8 mg
     z toho L-arginín184 mg
     z toho L-cystín184 mg
     z toho L-tyrozín184 mg
     z toho L-metionín136 mg
     z toho L-glycín129,6 mg
     z toho L-tryptofán129,6 mg
     z toho L-histidín102,4 mg
ZLOŽENIE

Srvátkový hydrolyzát, mikrokryštalická celulóza; stearát horečnatý,  oxid kremičitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer Amino Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Amino Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,04 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)