Bomba cena
Bomba cena

100% Glutamine Professional 500 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
9,95 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 15 g (3 odmerky), obsah balenia 500 g teda 100 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný L-glutamín 15000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 15 g  (3 odmerky) s vodou, V tréningové dni 1 odmerku (5 g)  ráno, 1 odmerku (5 g) pred a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 odmerku (5 g) ráno, 1 odmerku (5 g) počas dňa, a 1 odmerku ( 5 g) s 200 ml vody pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje strate svalovej hmoty

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 15 g (3 odmerky), obsah balenia 500 g teda 100 dávok
Hlavné zložky: v dennej dávke mikronizovaný L-glutamín 15000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 15 g  (3 odmerky) s vodou, V tréningové dni 1 odmerku (5 g)  ráno, 1 odmerku (5 g) pred a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 odmerku (5 g) ráno, 1 odmerku (5 g) počas dňa, a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje nárast - ochranu - regeneráciu svalovej hmoty, a zabraňuje strate svalovej hmoty


100% originálny - 100% mikronizovaný - 100% glutamín
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional s plnohodnotným mikronizovaným Glutamínom 15000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu a intenzitu pohybovej aktivity. Naturálny glutamín bez príchute, bez pachu, bez farbív, bez cukru a tuku. Výsledné hodnoty v počtoch: 15000 mg mikronizovaný L-glutamín v dennej porcii. 

Žiadne kúzlo, čisto len pravda
Našou identitou okrem kvality je aj originalita. Kladieme veľkú pozornosť na autentický charakter všetkých našich produktov. Objavte prosím našu galantnú ponuku 100% Glutamine Professional ako 100% L-glutamín v prášku, mikronizovaný, doslova bez príchute, bez pachu, bez farby, s bezchybnou rozpustnosťou. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

S profesionálnym produktom od základov až na vrchol!
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional zabezpečí 100% čistý L-glutamín v správnom množstve - 5000 mg v každej dávke, ideálny pre akýchkoľvek športovcov. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje L-glutamín, mimoriadne dôležitá aminokyselina pre svalové bunky a imunitný systém. Naša formula neobsahuje nežiaduce cukry a tuky. Vďaka neochutenej (naturálnej) verzii L-Glutamínu je ľahko kombinovateľný s inými doplnkami výživy ako napríklad proteín, BCAA, sacharidy, atď. alebo lubovolnými nápojmi a surovina je zachovaná v pôvodnej - plnšej kvalite bez pridaných farbív a ochucovadiel. Naše vysoko kvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! 

VEDECKÉ FAKTY
Glutamín je právom považovaný za kráľa všetkých aminokyselín. Aminokyselina, ktorá je mimoriadne obľúbená medzi kulturistami a ľuďmi žijúci aktívny životný štýl. Štúdie ukazujú, že užívanie glutamínu bráni poškodeniu svalov a má regeneračné účinky. Hladiny hormónov a ich zvyšovanie boli pre kulturistov vždy prioritou, pretože je to alfou-omegou bodybuildingu. Ďaľšou výhodou glutamínu je že hrá dôležitú úlohu pri zvyšovaní prirodzených hladín hormónov v tele. Pozitívne účinky pri uživaní Glutamínu na imunitný systém boli tiež štúdiami preukázané. 

OBSAH BALENIA
500 g (100 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 15 g  (3 odmerky) s vodou, V tréningové dni 1 odmerku  5 g)  ráno, 1 odmerku (5 g) pred a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 odmerku (5 g) ráno, 1 odmerku (5 g) počas dňa, a 1 odmerku (5 g) s 200 ml vody pred spaním.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 g100 dávok
Účinné látky na dennú dávku15 g (3 odmerky)
L-Glutamín
15000 mg

ZLOŽENIE
100% L-Glutamín

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer 100% Glutamine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. BodyBulldozer 100% Glutamine Professional prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 19,90 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 recenzií

100%(4)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)