Bomba cena
Bomba cena

Daily Pack 30 balíčkov - BioTechUSA

19.90 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly a tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly a tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom podľa možnosti vždy v rovnakom čase dňa.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu

Multivitamín obsahujúci všetky esenciálné a dôležité vitamíny a minerály

Ste niekedy zmätený ako dať dohromady svoju dennú dávku potrebných vitamínov a minerálov? Tomu je koniec. BioTech USA Daily Pack je vedecky navrhnutá zmes dobre vyvážených stopových prvkov a ostatných základných zložiek, špeciálne vyrobená pre špičkových športovcov s vysokou potrebou multivitamínov. Netreba dodávať, že Daily Pack ďaleko prekonáva jednotabletové multivitamíny tak v množstve, ako aj v komplexnosti zložiek. Ak hľadáte niečo nadpriemerné, tak je tu Daily Pack. Riboflavín (vitamín B2), vitamín E a vitamín C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Niacín (vitamín B3), kyselina pantoténová (vitamín B5), tiamín (vitamín B1), vitamín B2, vitamín B12, B6 a vitamín C prispievajú k správnej látkovej premene. Vitamín B2, B3, B5, B6, B12 a vitamín C prispievajú k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania.

OBSAH BALENIA
30 balíčkov ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 sáčok denne podľa možnosti vždy v rovnakom čase spolu s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 30 balíčkov30 dávok
Účinné látky na jednu dávku 1 balíček
Vitamín A (retinyl-palmitát)
2800 mcg
Vitamín B1 (tiamínhydrochlorid)
40 mg
Vitamín B2 (riboflavín)
40 mg
Niacín (nikotínamid)
50 mg
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý)
50 mg
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid)
25 mg
D-biotín
200 mcg
Folát
400 mcg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
100 mcg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)
500 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol)
10 mcg
Vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát)
200 mg
Vápnik (uhličitan vápenatý)
190 mg
Železo (fumaran železnatý)
13 mg
Zinok (glukónan zinočnatý)
10 mg
Mangán (glukónan mangánatý)
4 mg
Meď (glukónan meďnatý)
2 mg
Jód (jodid draselný)
150 mcg
Selén (L-selenometionín)
50 mcg
Rutín
25 mg
Hesperidín (z plodov Citrus aurantium)
10 mg
Inositol
10 mg
Cholín (cholín bitartrát)
20 mg
PABA (kyselina paraaminobenzoová)
25 mg
Citrusové bioflavonoidy (z extraktu z plodov Citrus aurantium)
4 mg
Vápnik (uhličitan vápenatý, glukónan vápenatý)
573 mg
Horčík (oxid horečnatý, glukónan horečnatý)
250 mg
Extrakt z hroznových jadierok
110 mg
Rybí olej
1200 mg
          z toho EPA216 mg
          z toho DHA144 mg
Sójový lecitín
1200 mg
          z toho cholín144 mg
Vitamín C (kyselina L-askorbová)
500 mg
Koenzým Q10
100 mg

ZLOŽENIE 
Tableta Multivitamin & Multimineral: objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, fosforečnan vápenatý), kyselina L-askorbová, uhličitan vápenatý, DL-alfa-tokoferylacetát, glukónan zinočnatý, D‑pantotenát vápenatý, nikotínamid, tiamínhydrochlorid, cholín bitartrát, riboflavín, fumaran železnatý, retinyl-palmitát, glukónan manganatý protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, stearan horečnatý), pyridoxínhydrochlorid, rutín, PABA (kyselina paraaminobenzoová), glukónan meďnatý, extrakt z plodov Citrus aurantium (obsah hesperidínu 90%), extrakt z plodov Citrus aurantium (obsah bioflavonoidov 4%), inozitol, L-selenometionín, cholekalciferol, kyselina pteroylmonoglutámová, D‑biotín, jodid draselný, kyanokobalamín. 
Kapsula s vápnikom a horčíkom: uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, uhličitan vápenatý zo škrupín mušlí, kapsula (želatína, farbivo [oxid titaničitý], purifikovaná voda), glukónan vápenatý, glukónan horečnatý, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý).
Mäkká želatínová kapsula s koenzýmom Q10: sójový olej, kapsula (želatína, zvlhčovadlo [glycerol], purifikovaná voda, farbivo [luteín]), koenzým Q10, leštiaca látka (včelí vosk), emulgátor (lecitín)
Mäkká želatínová kapsula s extraktom z hroznových jadierok: sójový olej, kapsula (želatína, zvlhčovadlo [glycerol], purifikovaná voda, farbivá [čierny oxid železa, červený oxid železa]), extrakt z hroznových jadierok, leštiaca látka (včelý vosk), emulgátor (lecitín).
Mäkká želatínová kapsula s rybím olejom: rybí olej, kapsula (želatína, zvhlčovadlo [glycerol], purifikovaná voda), antioxidant (DL-alfa-tokoferol).
Mäkká želatínová kapsula so sójovým lecitínom: sójový lecitín, kapsula (želatína, zvhlčovadlo [glycerol], purifikovaná voda).
Tableta s vitamínom C: objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), kyselina L-askorbová, stabilizátor (polyvinylpyrolidón), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Daily Pack sa má používať v spojení s rozumnou stravou.  Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, a pre osoby trpiace na ochorenia kardiovaskulárneho systému, pečene a obličiek. Neužívajte súčasne s antiepileptikami, sedatívami, nesteroidnými protizápalovými liekmi a sulfónamidovými antibiotikami! Pacienti s tvorbou oxalátových obličkových kameňov môžu vitamín C užívať len po súhlase lekára. Obsahuje železo, vo väčšom množstve môže byť škodlivé pre deti. V prípade náhodného predávkovania, okamžite kontaktujte lekára.   Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Daily Pack sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení balíčka spotrebujte ihneď.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)