CreaTOR 120 kaps - BioTechUSA

Výrobca: BioTechUSA
11,30 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť jednej dávky 6 kaps, obsah balenia 120 kaps teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke kreatínová zmes 2900 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 6 kaps s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka. V tréningové dni 1 dávku hodinu pred začatím tréningu. V netréningové dni  1 dávku ráno na lačno
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje silu - výkon - vytrvalosť
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 120 tabl teda 120 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke chitosan 500 mg, vitamín C 50 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka po jedle
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: uviaže tuk z prijatej stravy, efektívny v diete pri chudnutí, znižuje hladinu cholesterolu v krvi

Zmes kreatínu pre budovanie čistej svaloviny bez nasycovacej fázy
Tento kreatín obsahuje zmes piatich druhov kreatínu vďaka čomu dosiahnete extrémne zvýšenie sily a zväčšenie svalovej hmoty. Zmes CreaTor obsahuje konkrétne pufrovaný a mikromletý kreatín, kreatínové sérum. Je približne 20 násobne účinnejší ako obyčajný monohydrát a nieje potrebná žiadna nasycovacia fáza. Je to formula kreatinu ktorá bola vyvinutá tými najvyspelejšími a najdokonalejšími postupmi. Je to budovanie čistej svalovej hmoty a zvyšovanie sily bez nasycovacej fázy.

OBSAH BALENIA
120 kaps (20 dávok)

DÁVKOVANIE
Užite 6 kapsúl kreatínu pred tréningom, v netréningové dni 6 kapsúl ráno nalačno. Kreatín odporúčame kombinovať s proteínom a aminokyselinami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 kaps20 dávok
Účinné látky na jednu dávku
6 kaps
Kreatín
2900 mg
L-leucín 
270 mg
L-tyrozín
90 mg
L-citrulín
150 mg
L-arginín
223 mg
Niacín
9,6 mg
Vitamín B6
2,4 mg

ZLOŽENIE
Mikronizovaný kreatín monohydrát 43%, pufrovaný kreatín monohydrát 9% (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín pyruvát 9% (mikronizovaný kreatín monohydrát, pyruvát vápenatý), kreatín citrát 9% (mikronizovaný kreatín mono-hydrát, vápenaté soli kyseliny citrónovej), kapsula [želatína, voda, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa)], L-Leucín, L-Arginín hydrochlorid, L-Arginín alfa-ketoglutarát, L-Citrulín, L-Tyrozín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kyselina nikotínová, pyridoxínhydrochlorid.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech CreaTOR sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech CreaTOR kreatín sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,09 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)