Multi Pro Plus 30 balíčkov - Scitec Nutrition

15.00 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly a tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly a tablety, veľkosť jednej dávky 1 balíček, obsah balenia 30 balíčkov teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke celá škála vitamínov a minerálov 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 balíček, Denné odporúčané množstvo 1 dávka s jedlom.  
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - v diéte ako aj objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje správne funkcie organizmu

Zmes multivitamínov a minerálov rozdelená do sáčkov
Multi Pro Plus je profesinálna vitamínová i minerálová bomba určrná pre každého komu na svojom zdraví záleží a náležite sa o neho i stará. V každom sáčku tohoto doplnku sa nachádza 6 tabliet, ktoré obsahujú tie najdôležitejšie látky pre správny chod organizmu. Nachádza sa v ňom široká paleta antioxidantov, selén dokonca extrakt z hroznových semien. Súčasťou balenia je aj tableta s obsahom omega 3 kyseliny a kapsule s licitínom a koenzýmom Q-10.

OBSAH BALENIA
30 balíčkov ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 1 balíček denne počas jedla podľa možností vždy v rovnakom čase.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet vdávok v balení 30 balíčkov30 dávok
Účinné látky ja jednu dávku1 balíček
Vitamin A
2249 mcg
Vitamin B1 ( Tiamín )
39 mg
Vitamin B2 ( Riboflavín )
48 mg
Vitamin B3 ( Niacín )
50 mg
Vitamin B5 ( Kyselina pantoténová )
50 mg
Vitamin B6 ( Pyridoxín )
25 mg
Vitamin B7 ( Biotín )
184 mcg
Vitamin B9 ( Kyselina listová )
366 mcg
Vitamin B12
95 mcg
Vitamin C
1500 mg
Vitamin D
12 mcg
Vitamin E
126 mg
Vápnik693 mg
Horčík337 mg
Železo13 mg
Zinok10 mg
Mangán4,7 mg
Meď1000 mcg
Jód120 mcg
Selén48 mcg
Molybdén7,5 mcg
Výťažok z hroznových jadierok110 mg
Koenzým Q1050 mg
Rutín25 mg
Hesperidín11 mg
Inositol10 mg
Cholín10 mg
Luteín5 mg
Rybí olej1000 mg
Mastné kyseliny Omega 3470 mg
EPA
235 mg
DHA165 mg
Sójový lecitín1200 mg

ZLOŽENIE
2 Multi-vitamínové kapsule (šedá kapsula):
uhličitan draselný, DL-alfa-tokoferol-acetát, hovädzia želatína, kyselina L-askorbová, oxid horčíka, d-pantotenát vápenatý, nikotínamid, riboflavín, tiamínmononitrát, čistená voda, fumarát železa (II), pyridoxín hydrochlorid, výťažky rutínu z kvetov JäSophora japonica (86%), zinok-sulfát-monohydrát, kolín bitartarát, látka proti hrudkovateniu: stearát horečnatý; retinol acetát, D-biotín, mangán sulfát monohydrát, výťažky hesperidínu z ovocia Citrus aurantium (93%), selenit sodný, inozitol, kyanokobalamín, farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, indigotin; cholekalcyferol, meď (II)-sulfát-pentahydrát, kyselina pteroylmonoglutamínová, jodid draselný, molibdát sodný, doplňujúca látka: šelak.
C-vitamínová kapsula (zelená kapsula): kyselina L-askorbová, hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, komplex chlorofilínu-medi.
Tableta s obsahom vápnika a horčíka (žltá tableta): uhličitan vápenatý, glukonát vápenatý, oxid horečnatý, glukonát horečnatý, látka proti hrudkovateniu: mastné kyseliny solí horčíka; stabilizátor: polyvinylalkohol; zvlhčujúca látka: polyetylénglykol; safranový prášok, farbivo: dioxid titaničitý; látka pre zväčšenie objemu: sieťovaná natrium-karboxy-metyl-celulóza.
Extras kapsula (biela kapsula): kyselina L-askorbová, výťažky Vitis vinifera (semená) v pomere 20:1, výťažky Calendula offcinalis (kvety) v pomere 5:1, hovädzia želatína, koenzým Q10 prášok, farbivo: dioxid titaničitý.
Kapsula rybieho oleja (žltá kapsula): rybí olej, hovädzia želatína, antioxidant: tokoferol; glycerín.
Lecitínová kapsula (hnedá kapsula): sójový lecitín, hovädzia želatína, zvlhčujúca látka: glycerín; emulgátor: olej zo sójových bôbov; voda.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Multi Pro Plus sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Multi Pro Plus tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)