Bomba cena
Bomba cena

Nitrox Therapy 340 g - BioTechUSA

12,88 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 17 g ( 1 kopcovitá odmerka ), obsah balenia 340 g teda 20 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke NOx NRG PUMP 3500 mg, komplex sacharidov 10000 mg, creatin matrix 238 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 17 g  ( 1 kopcovitá odmerka ) s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 15 minút pred tréningom.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov  len v tréningové dni - pri diéte aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 17 g ( 1 kopcovitá odmerka ), obsah balenia 340 g teda 20 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke NOx NRG PUMP 3500 mg, komplex sacharidov 10000 mg, creatin matrix 238 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 17 g  ( 1 kopcovitá odmerka ) s 250 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 15 minút pred tréningom.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov len v tréningové dni - pri diéte aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Predtréningový prípravok s kreatínom, sacharidmi, dez cukru

Silná predtréningová pumpa, ktorá funguje skoro ako nitro v autách, ako náhle ho stlačíte, ste pripravený na náročný tréning. Dodá vám nesmiernu energiu a motiváciu. Nitrox Therapy je produkt, ktorý je ako všetky produkty značky BioTech Nutrition bezpečný a neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Obsahuje dostatočné množstvo oxidu dusnatého a kreatínu, CarboRADE, čo je zmes komplexných sacharidov, ktoré vám dodajú potrebnú energiu pre náročný tréning a tiež pomôžu pri regenerácii. Tento produkt víťazí nad ostatnými aj vďaka jeho vynikajúcej chuti.
NOx NRG PUMP
Špeciálne zloženie Nitrox Therapy je založené na receptúre obsahujúcej špeciálne aminokyseliny. Každá dávka obsahuje 1 496 mg beta-alanínu, 459 mg L-citrulínu, 1496 mg L-arginínu HCl, ako aj citrát-malát vápenatý a L-arginín AKG.
ATP POWER
Produkt obsahuje 200 mg kofeínu na jednu dávku. Obsah niacínu prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Okrem vyššie uvedených zložiek obsahuje produkt aj alfa-lipoovú kyselinu a AMP (adenozínmonofosfát).
CARBORADE
Objavte CarboRADE, kombináciu skutočne jedinečného páru sacharidov, maltodextrínu a ribózy. Veľmi populárne a užitočné, obe účinné zložky majú energetický účinok.
CREATINE COMPLEX
Špeciálna kombinácia 4 rôznych kreatínov, ktoré sú Vám k dispozícii: pufrovaný kreatín, kreatín pyruvát, kreatín-citrát a mikronizovaný kreatín.
BCAA a MINERAL
S esenciálnymi aminokyselinami, vitamínom B6 a minerálmi.

OBSAH BALENIA
340 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE
Zmiešajte 17g prášku ( 1 kopcovitá odmerka ) s 250ml studeného nápoja. Užívajte 1 nápoj 15 minút pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 340 g20 dávok
Účinné látky na jednu dávku17 g ( 1 odmerka )
Energetická hodnota46 kcal / 196 kj
Tuky0 g
Sacharidy11 g
          z toho cukry1,1 g
Bielkoviny
0 g
Soľ
0,07 g
Niacín
8 mg
CARBORADE (maltodextrín, ribóza)
10 g
NOx NRG PUMP (beta alanín, L-arginín hydrochlorid, L-citrulín, citrát-malát vápenatý, L-arginín alfa-ketoglutarát)
3,5 g
Creatine Complex (pufrovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, mikronizovaný kreatín monohydrát)
238 mg
ATP POWER [kofeín bezvodý, kyselina nikotínová, ALA (kyselina alfa lipoová), AMP (adenozínmonofosfát)]
209 mg
BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L‑valín)
136 mg

ZLOŽENIE
CARBORADE (maltodextrín, ribóza), NOx NRG PUMP (beta alanín, L-arginín hydrochlorid, L-citrulín, citrát-malát vápenatý, L-arginín alfa-ketoglutarát), kyselina (kyselina citrónová), protihrudkovacie látky (oxid kremičitý, fosforečnany vápenaté), arómy. Creatine Complex [pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý)], kreatín pyruvát (mikronizovaný kreatín monohydrát, pyruvát vápenatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, citrát trivápenatý), mikronizovaný kreatín monohydrát]). ATP POWER [kofeín bezvodý 1,2%, kyselina nikotínová, ALA (kyselina alfa lipoová), AMP (adenozínmonofosfát)], BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), soľ, regulátor kyslosti (vínany draselné). Mineral Blend (pyridoxínhydrochlorid, oxid zinočnatý, chlorid chromitý, horečnaté soli kyseliny citrónovej, fumaran železnatý, pyrofosforečnan železitý).
Príchuť broskyňa: farbivá (tartrazín*,indigotín);
Príchuť modré hrozno: farbivá (Allura červená AC*, indigotín);
Príchuť brusnica: farbivá (Allura červená AC*, indigotín);
Príchuť tropické ovocie: farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*;
Príchuť grep:prášok z citrónovej kôry, farbivo (Allura červená AC*).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Nitrox Therapy sa má používať v spojení s rozumnou stravou.  Vysoký obsah kofeínu (1180 mg / 100 g; 200 mg / 1 dávka). Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, s vysokým krvným tlakom a trpiacim na kardiovaskulárne choroby. Neúmerné užívanie kofeínu môže zapríčiniť podráždenosť, nespavosť, búšenie srdca. Nekombinovať s alkoholom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Nitrox Therapy sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)