Super cena
Super cena

Omega 3 Professional 100 kaps - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
6,95 s DPH

Množstvá a parametre: želatínové kapsuly, veľkosť dennej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps (100 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke omega 3 rybí olej 1000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 kaps s obedom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: má blahodárne účinky pre zdravie organizmu
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu
Množstvá a parametre: želatínové kapsuly, veľkosť dennej dávky 1 kaps, obsah balenia 100 kaps (100 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke omega 3 rybí olej 1000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 kaps s obedom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: má blahodárne účinky pre zdravie organizmu


Alfou a omegou zdravého organizmu sú Omega 3!
BodyBulldozer Omega 3 Professional poskytuje vysokú dózu Omega 3 mastných kyselín s EPA a DHA v najčistejšej kvalite presne 1000 mg v dennej dávke vhodnú pre akúkoľvek formu tréningu. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje Omega 3 + EPA a DHA - ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v mnohých životných procesoch v ľudskom tele. Naše vysoko kvalitné produkty vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky! Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
100 kaps (100 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 želatínovú kapsulu denne s dostatočným množstvom tekutiny pomocou BodyBulldozer fľaše. Odporúča sa užívať 1 želatínovú kapsulu s obedom.  

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení: 100 dávok

Charakteristické aktívne a účinné látky1 kapsula (denná dávka)RVH* (1 kapsula)
Rybí olej1000 mg**
   z toho EPA180 mg**
   z toho DHA120 mg**
*RVH: Referenčná výživová hodnota. **RVH nie je definovaná

ZLOŽENIE
Rybí olej (štandardizovaný na 18 % EPA a 12 % DHA), želatínové kapsuly (želatína), zvlhčovadlo (glycerol), čistená voda, antioxidant (extrakt bohatý na tokoferol).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer Omega 3 Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Omega 3 Professional kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,07 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 recenzií

100%(2)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)