Superhero 285 g - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
22,15 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 9,5 g (1 odmerka), obsah balenia 285 g teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-glutamín 2000 mg, beta alanín 1600 mg, l-citrulín 1000 mg, taurín 900 mg, kofeín 300 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 9,5 g (1 odmerka) s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 9,5 g (1 odmerka), obsah balenia 285 g teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-glutamín 2000 mg, beta alanín 1600 mg, l-citrulín 1000 mg, taurín 900 mg, kofeín 300 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 9,5 g (1 odmerka) s 300 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka.  Len v tréningové dni 1 dávku 20 - 30 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Predtréningovka zo série Pro Line
Superhero je revolučným, novým predtréningovým „super práškom“ profesionálnej produktovej línie firmy Scitec. Obsahuje predtým nepoužívané účinné látky, medzi nimi patentované aktívne zložky vysokej kvality. Superhero je top formulou, ktorú si musíš vyskúšať. SABEET™ je výťažkom cvikly, nitrátovým zdrojom podporujúcim zvýšenie hladiny oxidu dusnatého (NO). Ak ho spárujeme s čistým l-citrulínom, ktorý je vynikajúcou látkou pre zvýšenie arginínu a NO, potom je výsledok okázalý. Kyowa je patentovaný Cognizin® citikolin, životne dôležitá medzilátka pre syntézu fosfolipidov bunkovej membrány, fosfatidicholínu. Citicholin aktivuje centrálny cholinergický systém. AstraGin™ pozostáva z Astragalus-u a Panax Notoginseng-u a je sinergický s inými účinnými látkami produktu Superhero. Glutatión patrí v ľudskom organizme medzi výnimočné antioxidanty. Pridaný vitamín C v dávke 200 mg prispieva k normálnej činnosti imunitného systému počas intenzívnej fyzickej aktivite i po nej.* Vysoká dávka kofeínu, spolu s rastlinnými výťažkami, sú silnými stimulantmi, a vyznačujú sa účinkami podpory koncentrácie a nervovo-svalového prepojenia.

OBSAH BALENIA
285 g (30 dávok)

DÁVKOVANIE
Vymiešajte 1 dávku (9.5 g – 1 dávkovaciu odmerku) v 300 ml vody a vypite pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 285 g30 dávok
Účinné látky na jednu dávku9,5 g (1 odmerka)
Vitamín C (Kyselina L-askorbová)200 mg
L-glutamín2000 mg
Beta-alanín1600 mg
L-citrulín1000 mg
Taurín900 mg
L-arginín mikronizovaný500 mg
Kofeín282,5 mg
acetyl L-karnitín hydrochlorid383 mg
Zelený čaj extrakt250 mg
     z toho Theacrine 5%12,5 mg
EGCG 15%37,5 mg
Kofeín 7%17,5 mg
SABEET (extrakt červenej repy)
250 mg
N-Acetyl L-Tyrozín
150 mg
Cognizin (Citikolín)
125 mg
L-Teanín
100 mg
Extrakt semien kakaa
86 mg
    z toho Teobromín 7%6 mg
AstraGin
50 mg
L-Glutatión
50 mg
Kofeín celkom 
300 mg

ZLOŽENIE
Príchuť mango- lime: L-glutamín, beta alanín, L-citrulín, taurín, citrónová aróma, mangová aróma, kyselina DL-jablčná, mikronizovaný L-arginín, acetyl L-karnitín-hydrochlorid, anhydrát kofeínu, výťažky Camellia sinensis (list) v pomere 8:1, výťažky Beta vulgaris (koreň) v pomere 20-25:1, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; kyselina L-askorbová, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; N-acetyl-L-tyrozín, Cognizin® (Citicolin), farbivo: riboflavín; L-theanine, výťažky Theobroma cocoa (bôb) (7% Theobromine), AstraGin® zmes výťažkov [Panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1, Astragalus membranaceous (koreň) v pomere 50:1], L-glutathione.
Príchuť cola- lime: L-glutamín, beta alanín, L-citrulín, taurín, cola aróma, citrónová aróma, mikronizovaný L-arginín, acetyl L-karnitín-hydrochlorid, látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová; anhydrát kofeínu, výťažky Camellia sinensis (list) v pomere 8:1, výťažky Beta vulgaris (koreň) v pomere 20-25:1, kyselina DL-jablčná, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; kyselina L-askorbová, farbivo: sulfitový karamel; N-acetyl-L-tyrozín, Cognizin® (Citicolin), L-theanine, výťažky Theobroma cocoa (bôb) (7% Theobromine), AstraGin® zmes výťažkov [Panax notoginseng (koreň) v pomere 10:1, Astragalus membranaceous (koreň) v pomere 50:1], L-glutathione.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
Scitec Superhero sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Produkt obsahuje kofeín (300 mg/dávka), užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín, osoby so srdcovými ochoreniami, a osoby s vysokým krvným tlakom! Produkt može ovplyvňovať vstrebávaťeľnosť a využiteľnosť niektorých liekov! Nevhodný pre osoby so psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Scitec Superhero predtréningový prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 77,72 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

0%(0)
100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)