TST+GH 300 g - BioTechUSA

Výrobca: BioTechUSA
17,85 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 6 g (1 kopcovitá odmerka = 1 polievková lyžica), obsah balenia 300 g teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke DAA 2850 mg, AAKG 714 mg, glutamín 476 mg, l-karnitín 714 mg, l-lyzín 476 mg, ornitín 333 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 6 g  (1 kopcovitá odmerka = 1 zarovnaná polievková lyžica) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 6 g (1 kopcovitá odmerka = 1 polievková lyžica), obsah balenia 300 g teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke DAA 2850 mg, AAKG 714 mg, glutamín 476 mg, l-karnitín 714 mg, l-lyzín 476 mg, ornitín 333 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 6 g (1 kopcovitá odmerka = 1 zarovnaná polievková lyžica) s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka pred spaním
Kedy a komu sa odporúča: len pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Maximalizujte svoj potenciál prirodzenou cestou
TST+GH obsahuje kyselinu D-asparágovú (DAA), arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG), L-glutamín, L-karnitín L-tartrát, L-ornitín hydrochlorid a L-lyzín, produkt je doplnený o vitamín B5 a B6, horčík a zinok. Glutamín hrá dôležitú úlohu v metabolizme. Funguje ako zdroj energie a tiež ako aminokyselina ktorá je stavebnou jednotkou bielkovín. Takmer 2/3 zo svalového tkaniva sa skladá z aminokyselín, preto je glutamín populárny doplnok stravy, medzi športovcami. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Vitamín B5 sa podieľa na syntéze a metabolizme steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, ako aj k zníženiu únavy a vyčerpania.
Rastový Hormón (v skratke RH) je bielkovina pozostávajúca zo 191 aminokyselín, ktorý sa produkuje v prednom laloku hypofýzy. Je dôležitý pre rast tela počas dospievania. Počas spánku – presnejšie hlbokého spánku – hypotalamus reguluje vylučovanie produkovaného rastového hormónu, ktorý môže byť považovaný za "pozitívny" hormón vďaka tomu, že podporuje syntézu bielkovín a obmedzuje ukladanie tuku v tele. Akonáhle dosiahnete vek približne 35 až 40 rokov, vaša svalová hmota z roka na rok začne miznúť. V tom istom čase sa v rovnakej miere začne ukladať na vašom tele telesný tuk. Tento proces môže byť vysvetlený značným znížením rastového hormónu. Najlepší a najbezpečnejší spôsob ako zvýšiť množstvo tohto hormónu je, že budete podporovať jeho vnútornú tvorbu.
Testosterón je najdôležitejší mužský hormón. U mužov je produkcia testosterónu v semenníkoch, zatiaľ čo u žien sú to vaječníky a nadobličky, ktoré produkujú minimálne množstvo testosterónu. Hlavnou funkciou testosterónu je udržiavať / uľahčiť sexuálnu výkonnosť, ako je známe, ale je tiež dôležitý pri budovaní svalovej hmoty a prispieva k zdravému zloženiu tela. To zohráva dôležitú úlohu v tom, akú majú muži náladu a zvyšuje vašu hladinu energie. Postupom času však telo produkuje menej a menej testosterónu, takže sa odporúča zvýšiť jeho tvorbu prirodzenými prostriedkami: prostredníctvom cvičenia, zdravej stravy a doplnkami výživy.

OBSAH BALENIA
300 g (50 dávok)

DÁVKOVANIE
Zmiešajte 1 dávku (6 g = 1 kopcovitá odmerka = 1 zarovnaná polievková lyžica) prípravku s 200 ml vody. Užívajte pred spaním.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g50 dávok 
Účinné látky na jednu dávku 6 g (1 odmerka)
Energetická hodnota23 kcal / 98 kj
Tuky0 g
Sacharidy0,9 g
     z toho cukry<0,5 g
Bielkoviny
4,7 g
Soľ0 g
Vitamín B6
0,93 mg
Horčík
58,7 mg
Kyselina pantoténová
5,2 mg
Zinok
2,7 mg
DAA kyselina D-asparágová2850 mg
L-Karnitín L-Tartrát
714 mg
     z toho L-Karnitín487 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát
714 mg
     z toho L-arginín469 mg
L-Lyzín hydrochlorid
476 mg
     z toho L-Lyzín
380 mg
L-Ornitín hydrochlorid
333 mg
    z toho L-Ornitín261 mg
L-Glutamín
476 mg

ZLOŽENIE
Príchuť modrá malina: kyselina D-asparágová, L-karnitín L-tartrát, L-arginín alfa-ketoglutarát, L-lyzín hydrochlorid, L-glutamín, L-ornitín hydrochlorid, oxid horečnatý, arómy, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (vínany draselné), D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, farbivo (indigotín), pyridoxínhydrochlorid.
Príchuť pomaranč: kyselina D-asparágová 47,5%, L-arginín alfa-ketoglutarát 12%, L-karnitín L-tartrát 12%, L-Glutamín 8%, L-lyzín hydrochlorid 8%, L-Ornitín hydrochlorid 5,5%, arómy, oxid horečnatý, sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (uhličitan sodný), D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, farbivá (tartrazín, Allura červená AC)*, pyridoxínhydro-chlorid.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BiotechTST+GH  sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech TST+GH sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 59,50 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)