Novinka
Novinka

Vegan Protein 500 g - BioTechUSA

11,43 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 25 g  ( 3 polievkové lyžice ), obsah balenia 500 g teda 20 dávok Hlavné zložky: v každej dávke Bielkoviny 19 g  , L-glutamín 1390 g, L-arginín 650 g Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 g (  3 ploché polievkové lyžice ) prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť 1 dávky 25 g  ( 3 polievkové lyžice ), obsah balenia 500 g teda 20 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke Bielkoviny 19 g  , L-glutamín 1390 g, L-arginín 650 g

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 25 g (  3 ploché polievkové lyžice ) prášku s 200 ml vody, Denné odporúčané množstvo 1 - 2 dávky. V tréningové dni 1 dávku ráno ako súčasť raňajok a 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni  1 - 1 dávku medzi jedlami.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov

Na čo slúži: podporuje rast svalovej hmoty

Neobsahuje: aspartám, laktózu, konzervačné látky, cukor, glutén, GMO

Ochutený rastlinný bielkovinový nápojový prášok, s práškom z bobúľ goji a acai, s múkou quinoa a so sladidlami.

Potraviny rastlinného pôvodu, na rozdiel od potravín živočíšneho pôvodu, nie sú  zdrojmi kompletných bielkovín: t.j. neobsahujú všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré náš organizmus potrebuje. Našťastie ale môžeme s takzvaným kompletovaním (kombináciou rôznych zdrojov bielkovín rastlinného pôvodu) získať plnohodnotné bielkoviny. To robíme aj pri príprave Vegan Proteínu, spárovaním dvoch, navzájom sa vynikajúco doplňujúcich bielkovinových zdrojov: k ryžovým bielkovinám, chudobným na lizín, ale bohatým na aminokyseliny s obsahom síry (napr. cisteín a metionín) pridávame hráškové bielkoviny, obsahujúce menej aminokyselín s obsahom síry, ale bohaté na lizín.  A tento vynikajúci základ doplňujeme aj s ďalšími extra prvkami.
Základom je ryža a hrášok, plus tri druhy superpotravín:
Quinoa múka: Quinou, hitovú surovinu reformovaných kuchýň uctievali starodávni Inkovia rovno ako matku obilia, napriek tomu, že sa jedná o tzv. falošnú obilninu. Oproti skutočným má nižší obsah uhľohydrátov, ale má vyšší obsah (o 16%) bielkovín. Popri tom je vynikajúcim zdrojom bielkovín: obsahuje draslík, vápnik, horčík a aj železo.
Prášok z bobúľ acai: Bobule acai, pôvodne rastúce v amazonských dažďových pralesoch sú významné vďake svojej poprednej hodnoty ORAC (medzinárodná norma, ktorá určuje absorpčnú kapacitu antioxidantov v potravinách).
Prášok z bobúľ goji : Goji bobule, ktoré sú známe tiež ako vlčie bobule, sa v Číne už dlhé tisícročia konzumujú ako afrodiziakum. Kyslasté ovocie jasnej červenej farby, ktoré pripomína zmes chuti čerešní a ostružín obsahuje 8 esenciálnych aminokyselín a veľké množstvo vitamínu C.

OBSAH BALENIA
500 g ( 20 dávok )

DÁVKOVANIE
Zamiešaj 1 dávku (25 g = 3 ploché polievkové lyžice) v 250 ml vode, konzumuj priamo po cvičení. Cez dni odpočinku ho konzumuj poobede. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 g20 dávok
Účinné látky na jednu dávku25 g
Energetická hodnota106 kcal / 449 kj
Tuky2 g
          z toho nasýtené0,5 g
Sacharidy3,3 g
          z toho cukry<0,5 g
Vláknina
0,8 g
Bielkoviny
19 g
Soľ
0,55 g
L-Glutamín
1390 mg
L-Arginín
650 mg

ZLOŽENIE 
Príchuť vanilkový koláč: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, L-glutamín, arómy, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), quinoa múka 1,6%, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, škorica, sladidlo (sukralóza).
Príchuť čokoláda-škorica: hrachový proteínový izolát, ryžový proteín, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, zvýrazňovač chuti (glycín a jeho sodná soľ), L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), škorica, zahusťovadlá (karagénan, celulózová guma), quinoa múka 1,6%, arómy, prášok z plodov goji 1,1%, prášok z plodov acai 0,6%, soľ, sladidlo (sukralóza).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Vegan Protein sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Vegan Protein prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)