Bomba cena
Bomba cena

MSM + Vitamin C 150 g - BioTechUSA

6,34 € s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 2 g  ( 1/2 odmerky ), obsah balenia 150 g teda 75 dávok Hlavné zložky: v každej dávke MSM 350 mg, vitamin C 1500 mg Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  2 g  ( 1/2 odmerky ) s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka najideálnejšie ráno nalačno. Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť jednej dávky 2 g  ( 1/2 odmerky ), obsah balenia 150 g teda 75 dávok

Hlavné zložky: v každej dávke MSM 350 mg, vitamin C 1500 mg

Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky  2 g  ( 1/2 odmerky ) s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka najideálnejšie ráno nalačno.

Kedy a komu sa odporúča: pre ženy aj mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov

Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu


MSM s vitamínom C v práškovej forme.

MSM (metyl-sulfonyl-metán) pomáha znižovať kĺbové zápaly a bolesti kĺbov. Vitamín C má pozitívne účinky na imunitný systém, tvorbu kolagénu a kosti, chrupavky a pokožku. Ďalej chráni bunky pred oxidačným stresom a prispieva k látkovej premene.

OBSAH BALENIA
150 g ( 75 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite 2 g produktu denne, ktoré rozpustíte v 200ml vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 150 g75 dávok
Účinné látky na jednu dávku2 g ( 1/2 odmerky )
MSM ( Methyl Sulfonyl Methane )
350 mg
Vitamín C
1500 mg

ZLOŽENIE
kyselina L-askorbová, MSM (metyl sulfonyl metán), dextróza, aróma, sladidlo (sukralóza).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech MSM + Vitamin C sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech MSM + Vitamin C sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)