Active Woman For Her 60 tabl - BioTechUSA

9.34 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke rada vitamínov - minerálov - antioxidantov - extraktov, kyselina hyalurónová, kolagén
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka spolu s hlavným jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov
Na čo slúži: komplexné riešenie v prospech zdravých vlasov, nechtov a pokožky Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke rada vitamínov - minerálov - antioxidantov - extraktov, kyselina hyalurónová, kolagén 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka spolu s hlavným jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcov 
Na čo slúži: komplexné riešenie v prospech zdravých vlasov, nechtov a pokožky

Komplexný doplnok špeciálne zameraný na pekné vlasy, pokožku a nechty

V dnešnom svete estetický vzhľad, dlhý a plnohodnotný život sa stáva všeobecným očakávaním, čo robí doplnky výživy čím ďalej dôležitejšie. Mnohé ženy žijú aktívnym životom, musia fungovať v mnohých rôznych rolách: ako pracujúca žena, žena v domácnosti, priateľ, partner a matka. Ak ste rovnako aktívna ako napovedá názov produktu, potom si vyberte Active Woman vitamínový a minerálny komplex! Pestré zložky Active Woman prejavujú svoj blahodarný účinok vo viacerých oblastiach telesného systemu. Vitamín  ,, zinok ,biotín a riboflavín (vitamín B2) prispievajú k udržaniu a normálnemu stavu pokožky. Jód prispieva k zachovaniu zdravej kože. Meď prispieva k normálnej pigmentácii pokožky a zdravej farbe vlasov. Biotín, zinok a selén napomáha k udržaniu zdravých vlasov. Zinok a selén prispieva k udržaniu zdravých nechtov. Riboflavín (vitamín B2), železo, mangán a vitamín C podporujú normálny energetický proces látkovej výmeny. Vitamín D, magnézium a vápnik prispievajú k udržaniu zdravých, normálnych kostí a ich zdravej štruktúre. Vitamíny A a C, selén, zinok, meď a železo prispievajú k zdravému fungovaniu imunitného systému. Vitamíny E a C, riboflavín (vitamín B), mangán, meď, selén a zinok prispievajú k ochrane bunky pred oxidačným stresom. 

OBSAH BALENIA
60 tabl ( 30 dávok )

DÁVKOVANIE
 Užívajte 1 dávku ( 2 tablety ) denne s veľkým pohárom vody, spolu s hlavným jedlom.              

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 tabl30 dávok
Účinné látky na jednu dávku2 tabl
Vitamín C
200 mg
Vitamín A
1500 mcg
Vitamín D
20 mcg
Vitamín E
100 mg
Vitamín K
80 mcg
Vitamín B1
50 mg
Vitamín B2
40 mg
Vitamín B3
50 mg
Vitamín B5
50 mg
Vitamín B6
25 mg
Vitamín B12
10 mcg
Kyselina listová
400 mcg
Biotín
200 mcg
Vápnik
400 mg
Horčík
200 mg
Chróm
100 mcg
Mangán
2 mg
Bór
1 mg
Molybdén
80 mcg
Zinok
15 mg
Meď2 mg
Jód100 mcg
Kremík
4 mg
Selén
150 mcg
Železo17 mg
Koenzým Q10
30 mg
CLA40 mg
Lecitín
50 mg
DHA5 mg
Kolagén
20 mg
MSM20 mg
Kyselina hyaluronová
10 mg
Extrakt z brusníc
30 mg
Extrakt zo ženšenu
30 mg
Extrakt z Ginkgo Biloby
30 mg
Spirulina
30 mg
Extrakt z hroznových jadierok
30 mg
L-arginín
50 mg
L-karnitín
50 mg
Lykopén
0,2 mg
Luteín
0,2 mg
Zeaxantín
0,1 mg

ZLOŽENIE
Uhličitan vápenatý, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferyl-acetát, prášok CLA, tiamín-mononitrát, D-pantotenát vápenatý, fumaran železnatý, nikotínamid, sójový lecitín, rybí olej v prášku, L-arginín, L-karnitín, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, koenzým Q10, brusnicový prášok (Vaccinium macrocarpon), extrakt zo ženšenu (Panax Ginseng), extrakt z Ginkgo Biloby, prášok zo sušenej spiruliny (Spirulina platensis), extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera), protihrudkovacia látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), kolagén (z rýb), metylsulfonylmetán (MSM), oxid zinočnatý, retynilacetát, kyselina hyaluronová, oxid kremičitý, cholekalciferol, síran meďnatý, síran manganatý, kyselina boritá, farbivo (červený oxid železa), chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutámová, seleničitan sodný, molybdénan sodný, D-biotín, lykopén, luteín, jodid draselný, zeaxantín, fylochinón, kyanokobalamín. 

Alergény
Ryby, mušle, sója. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Active Woman For Her sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, a pre osoby so zdravotnými problémami alebo pre osoby užívajúce lieky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Active Woman tableta sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,16 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)