Calcium Zinc Magnesium 100 tabl - BioTechUSA

5.50 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke vápník 667 mg, horčík 233 mg, zinok 10 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka po jedle.
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcovNa čo slúži: pomáha pri udržaní zdravých kostí - zubov - vlasov - nechtov - pokožky a imunitného systému
Na čo slúži: pomáha pri udržaní zdravých kostí - zubov - vlasov - nechtov - pokožky a imunitného systému Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 100 tabl teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke vápník 667 mg, horčík 233 mg, zinok 10 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Denné odporúčané množstvo 1 dávka po jedle. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj professionálnych športovcovNa čo slúži: pomáha pri udržaní zdravých kostí - zubov - vlasov - nechtov - pokožky a imunitného systému
Na čo slúži: pomáha pri udržaní zdravých kostí - zubov - vlasov - nechtov - pokožky a imunitného systému

Vápnik a horčík so zinkom ak chcete udržať svoje zuby a kosti silné a zdravé
Obsah látok v tomto produkte pomáha výrazne pre zdravie kostí. Jedna dávka obsahuje 1000mg vápnika obohatené o prvky ako borón, meď, horčík, a zinok. Má vynikajúce vstrebávanie.

OBSAH BALENIA
100 tabl ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE
Užívajte denne 2 tabletu po jedle s dostatočným množstvom vody.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 100 tabl50 dávok
Účinné látky na jednu dávku
2 tabl
Vápnik 
667 mg
Fosfor 
167 mg
Horčík 
233 mg
Zinok 
10 mg
Meď 
0,66 mg
Bór 
0,07 mg
Kremík 
13 mg
Kyselina glutámová HCl
67 mg

ZLOŽENIE
uhličitan vápenatý, objemové činidlo (celulózový gél, hydroxypropylmetyl-celulóza), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, oxd horečnatý, povlak [povlaková látka (hydroxypropylmetylcelulóza)], kyselina L-Glutámová hydrochlorid, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, mastné kyseliny), oxid kremičitý, oxid zinočnatý, síran meďnatý, kyselina boritá.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Calcium Zinc Magnesium sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Calcium Zinc Magnesium sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)