L-Carnitine 100.000 mg 500 ml - BioTechUSA

12.50 s DPH

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 500 ml teda 50 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 2000 mg, rada vitamínov B
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 ml ).  Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tekutá konzistencia, veľkosť jednej dávky 10 ml, obsah balenia 500 ml teda 50 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke l-carnitín 2000 mg, rada vitamínov B
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 10 ml s dostatočným množstvom vody. Denné odporúčané množstvo 1 dávka ( 10 ml ).  Len v tréningové dni 1 dávku 30 minút pred tréningom. 
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov 
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tuku

Tekutý L-karnitín ako jeden z najpopulárnejších spaľovačov tuku
Jedna dávka (10 ml) obsahuje 2000 mg čistého L-Carnitine base. L-karnitín je najúčinnejším spaľovačom tuku. L-karnitín je základom transportného systému, ktorý dopraví molekuly mastných kyselín na miesto spotrebovania energie, preto je základnou podmienkou spaľovania tuku. Pomáha dopraviť rozloženú živinu do buniek, na čo používa v prvom rade tuk, ktorý dopraví do tých častí buniek, kde sa premieňa na energiu. Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje oveľa viac L-karnitínu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri silnom fyzickom, hlavne aerobnom pohybe, prísun dostatočného množstva L-karnitínu. Okrem toho L-karnitín podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcové svaly pred poškodením, má pozitívny vplyv na funkciu pečene a obličiek. No najdôležitejšie je snáď to, že zvyšuje práceschopnosť organizmu, keďže stimuluje príjem kyslíka bunkami. Neobsahuje aspartám.

OBSAH BALENIA
500 ml ( 50 dávok )

DÁVKOVANIE
Odporúča sa užívať len v tréningové dni 10 ml prípravku 30 minút pred tréningom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 500 ml50 dávok
Účinné látky na jednu dávku 10 ml
Energetická hodnota3 kcal / 11 kj
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny0 g
Vláknina100 mg
L-karnitín2000 mg
Inulín100 mg
Extrakt zo zeleného čaju
10 mg
Vitamín B1 (tiamín)
1,4 mg
Vitamín B3 (nikotínamid)
18 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)
6,5 mg
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid)
4 mg

ZLOŽENIE
Voda, L-karnitín base, inulín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo zeleného čaju, sladidlá (sukralóza, acesulfám K*), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), aróma, nikotínamid, pantotenát vápenatý, pyridoxín HCl, tiamín HCl, farbivá (pre príchuť Cherry: brilantná modrá FCF, azorubín** ; pre príchuť Apple: chinolínová žltá**, brilantná modrá FCF).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech L-Carnitine 100.000 Liquid sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám na kardiovaskulárne choroby a na vysoký krvný tlak. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech L-Carnitine 100.000 Liquid sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.  Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch  mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)