Multivitamin For Men 60 tabl - BioTechUSA

8.20 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok
Hlavné zložky: v každej dávke celá rada vitamínov - minerálov - extraktov
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom.
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcova
Na čo slúži: doplňuje vitamíny - minerály - prvky  v prospech maxiimálnej aktivity mužského tela Celý popis
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 2 tabl, obsah balenia 60 tabl teda 30 dávok 
Hlavné zložky: v každej dávke celá rada vitamínov - minerálov - extraktov 
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 2 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom. 
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcova
Na čo slúži: doplňuje vitamíny - minerály - prvky  v prospech maxiimálnej aktivity mužského tela

Komplex vitamínov, minerálov a antioxidantov pre aktívnych mužov.
Produkt určený výhradne pre mužov, obsahujúci skvelú zmes látok pre správny chod mužského tela. Podľa najnovších výskumov je pre mužov doporučené užívať denne komplex vitamínov a minerálov a tento komplex je pre svoju bohatú zásobu potrebných látok jednoducho top. Nachádzajú sa tu výťažky z ovocia, karotenoidov, zeleniny, aminokyselinová matrix, vitamín B, L-arginín, luteín, kys. alfa-lipoová atď.... Užívanie sa odporúča 2x denne buď s vodou alebo s jedlom pre lepšie vstrebávanie. BioTech USA Multivitamin for Men dodáva vyvážené živiny s dôrazom na kľúčové aminokyseliny, antioxidanty z výťažkov ovocia a zeleniny, rovnako ako celý rad vitamínov B, vhodný na doplnenie zdravej výživy špeciálne pre mužov.

OBSAH BALENIA
60 tabliet  (30 dávok )

DÁVKOVANIE
Užite denne 2 tablety s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 60 tabl30 dávok
Účinné látky na jednu dávku2 tabl
Vitamín A
1500 mcg
Vitamín C
300 mg
Vitamín E
67 mg
Vitamín D
5 mcg
Tiamín (vitamín B1)
50 mg
Riboflavín (vitamín B2)
40 mg
Niacín (nikotínamid)
50 mg
Kyselina pantoténová (vitamín B5)
50 mg
Vitamín B6
25 mg
Vitamín B12
50 mcg
Kyselina listová
400 mcg
Biotín
300 mcg
Vápnik
200 mg
Horčík
100 mg
Borón
2 mg
Zinok
25 mg
Meď
2 mg
Mangán
2 mg
Kremík
4 mg
Chróm
120 mcg
Selén
200 mcg
Jód
150 mcg
L-glutamín
60 mg
DL-metionín
10 mg
L-arginín
10 mg
L-karnitín tartrát
10 mg
Taurín
10 mg
Cholín
10 mg
Kyselina alfa- lipoová
25 mg
Inozitol
10 mg
Extrakt zo zeleného čaju
10 mg
          z toho polyfenoly9 mg
Pšeničná tráva
20 mg
Spirulina
20 mg
Petržlen
20 mg
Brusnica veľkoplodá (prášok)
20 mg
Lykopén
950 mcg
Luteín
950 mcg
Citrus aurantium25 mg
z toho bioflavonoidy
10 mg
ZLOŽENIE
Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl-methylcelulóza), uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, oxid horečnatý, tiamínmononitrát, L-glutamín, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, riboflavín, selenometionín, Spirulina prášok (Spirulina platensis), oxid zinočnatý, pyridoxín hydrochlorid, kyselina alfa-lipoová, Citrus aurantium extrakt (plody), cholín bitartrát, protihrudkovacia látka (kyselina stearová, stearan horečnatý), prášok z pšeničnej trávy (Triticum aestivum), petržlenový prášok (Petroselinum crispum), brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon, prášok z plodov), lykopén, luteín, retinyl-acetát, kyselina boritá, DL-metionín, L-arginín, L-karnitín tartrát, taurín, inozitol, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), oxid kremičitý, síran meďnatý, síran manganatý, kyanokobalamín, cholekalciferol, chlorid chromitý, kyselina pteroylmono-glutamová, biotín, jodid draselný.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
Biotech Multivitamin For Men   sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Biotech Multivitamin For Men  sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)