Super cena
Super cena

100% Arašidové maslo 850 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
6,45 s DPH

Množstvá a parametre: jemne hustá konzistencia, obsah balenia 850 g (cca 85 dávok)
Hlavné zložky: 100% arašidy - pražené s obsahom 25% bielkovín
Odporúčané dávkovanie: 1-2 polievkové lyžice na priamu konzumáciu alebo ako prísada do pokrmov
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze
Na čo slúži: skvelý zdroj energie a prírodne zdravých živín

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: jemne hustá konzistencia, obsah balenia 850 g (cca 85 dávok)
Hlavné zložky: 100% arašidy - pražené s obsahom 25% bielkovín
Odporúčané dávkovanie: 1-2 polievkové lyžice na priamu konzumáciu alebo ako prísada do pokrmov
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze
Na čo slúži: skvelý zdroj energie a prírodne zdravých živín


Veľmi arašidové - arašidové maslo
100% arašidové maslo BodyBulldozer okrem príjemnej chuti je prírodným zdrojom bielkovín, energie a zdravých tukov. Vo vnútornom obsahu prítomné nenasýtené mastné kyseliny vo veľkom zaručujú kvalitné osvieženie organizmu. Počas výroby sa spracúvajú pravé arašidy  s vylúčením ďalších prísad a chemikálií. Preto dostanete jeden skutočne životaplný produkt, ktorý je perfektnou voľbou pre každého, kto chce zvýšiť príjem prírodných tukov. Ale odporúčame to s dobrým srdcom všetkým tým, ktorí ho konzumujú bez cielavedomosti iba za účelom kulinárskeho potešenia. Prajeme vám dobrú chuť, lepšie zdravie a ešte lepšie výkony v spoločnosti 100% arašidového masla BodyBulldozer.

100% čistá a prírodná superpotravina výlučne z arašidov
Je veľkou pravdou, že v európskej stravovacej kultúre sa arašidové maslo vydalo na víťaznú cestu len prednedávnom. V dnešnej dobe je najdôležitejšou vlastnosťou jedla jeho pôžitková a biologická hodnota. Nie je ťažké navyknúť si na to, čo je dobré. Určite stojí za to stručne napísať o výrobnom procese, že 100% arašidové maslo BodyBulldozer je v skutočnosti rastlinný produkt s originálnym prírodným pôvodom, ktorý počas výroby nestráca nič zo svojej hodnoty. Vlastne dovtedy miešajú, kým sa krémová textúra neobjaví. Potom sa plnia do nádob vhodných rozmerov, v našom prípade do osemstopäťdesiat kilogramových BodyBulldozer dóz, a  zodpovedajúcim spôsobom sa označia a štítkujú. Existuje smooth - hladká a crunchy - chrumkavá verzia. Obidve arašidové maslá sú rovnako 100-vky iba do crunchy - chrumkavej verzie sa pridávkujú nasekané arašidy v pomere asi 30 až 40 percent. Na základe spätnej väzby obidve sú tutovky, oboje stoja za to vyskúšať alebo striedať. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Dobré arašidové maslo i bez viechy sa minie
Jeho blahodárne účinky na organizmus sú už dávno dokázané, jedna z potravín ktorá sa odporúča konzumovať denne bez toho aby sme to olutovali. Najjednoduchší spôsob, ako spoznáte preukázateľné fyzikálne a biologické účinky arašidového masla, kvôli ktorým by ste ho mali bezpodmienečne zahrnúť do svojej každodennej stravy:
- najdôležitejšie že je pompézna pochúťka
- dodáva organizmu energiu počas dňa
- pomáha pri chudnutí pri miernej konzumácii
- stimuluje vývoj svalov a kostí
- pomáha štiepiť mastné kyseliny
- znižuje hladinu cholesterolu
- posilňuje imunitný systém
- brzdí rozvoj cukrovky 2. typu
- tlmí tvorbu žlčových kameňov
- pomáha predchádzať zápche

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Pred konzumáciou dobre premiešajte! 100% Arašidové maslo BodyBulldozer môžete použiť k priamej konzumácii, jednoducho naberte lyžičkou a priamo jedzte. Odporúčame 1-2 lyžičky denne ako nátierka, prísada do pokrmov alebo koktejlov (do gainerov aj proteínov),ale oceníte ho aj pri varení a pečení. Je skvelou prísadou do ovsených vločiek, kaší, k ovociu,do zdravých fitness dezertov a našich proteínových šejkov Best Whey Professional Premium Protein Professional

Priemerné výživové hodnoty100 gRI* (100 g)
Energetická hodnota2345 kJ / 560 kcal28 %
Tuky
46,1 g66 %
    z toho nasýtené6,1 g31 %
Sacharidy19,2 g7 %
    z toho cukry5,5 g6 %
Vláknina7,3 g**
Bielkoviny25,7 g51 %
Soľ0,04 g< 1 %
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
** RI nie je definovaná


ZLOŽENIE
100% arašidy - pražené

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

BALENIE
netto hmotnosť: 850 g (cca 85 dávok)

Skladovanie

Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov. Usadenina oleja na povrchu je prirodzený jav, pred konzumáciou maslo riadne zamiešajte!

Jednotková cena: 7,59 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 27 recenzií

100%(27)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)