Super cena
Super cena

100% Beta Alanine Professional 1000 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
16,95 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 2 g (1/2 čajovej lyžičky), obsah balenia 1000 g (500 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 2000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 g (1/2 čajovej lyžičky) s vodou, V tréningové dni 1/2 čajovej lyžičky (2 g) 30 minút pred tréningom s 200 ml vody. V netréningové dni 1/2 čajovej lyžičky (2 g) s 200 ml vody počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako energizér

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 2 g (1/2 čajovej lyžičky), obsah balenia 1000 g (500 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 2000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 g (1/2 čajovej lyžičky) s vodou, V tréningové dni 1/2 čajovej lyžičky (2 g) 30 minút pred tréningom s 200 ml vody. V netréningové dni 1/2 čajovej lyžičky (2 g) s 200 ml vody počas dňa
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profi športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako energizér


100% originálny - 100% naturálny - 100% Beta alanín
BodyBulldozer 100% Beta Alanine Professional s plnohodnotným Beta alanínom 2000 mg v dennej dávke, vhodné na akúkoľvek formu a intenzitu pohybovej aktivity. Naturálny Beta alanín s neutrálnou na neho charakteristickou jemne kyslou chuťou, bez pachu, bez farbív, bez cukru a tuku. Výsledné hodnoty v počtoch: 2000 mg Beta alanín v dennej porcii.

Žiadne kúzlo, čisto len pravda
Našou identitou okrem kvality je aj originalita. Kladieme veľkú pozornosť na autentický charakter všetkých našich produktov. Objavte prosím našu galantnú ponuku 100% Beta Alanine Professional ako 100% Beta-alanín v prášku, neutrálnou na neho charakteristickou jemne kyslou príchuťou, bez pachu, bez farby, s bezchybnou rozpustnosťou. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

S profesionálnym produktom od základov až na vrchol!
Široké používanie beta-alanínu je spôsobené skutočnosťou, že používanie beta-alanínu ako doplnku stravy preukázateľne zvyšuje koncentráciu L-karnozínu vo svale. V podstate zvýšená hladina karnozínu môže pomôcť tvojim svalom efektívnejšie odolávať alebo potláčať pocit únavy. Karnozín sa nachádza v kostrovom svale, predovšetkým v rýchlych svalových vláknach, preto je obzvlášť dôležitý pri stredne a vysoko intenzívnom tréningu a v konečnom dôsledku ovplyvňuje svalový výkon. Naša formula neobsahuje nežiaduce cukry a tuky. Vďaka neochutenej (naturálnej) verzii L-arginínu je ľahko kombinovateľný s inými doplnkami výživy ako napríklad proteín, BCAA, sacharidy, atď. alebo lubovolnými nápojmi a surovina je zachovaná v pôvodnej - plnšej kvalite bez pridaných farbív a ochucovadiel. Naše vysoko kvalitné produkty Vám pomôžu dosiahnúť najlepšie výsledky! 

VEDECKÉ FAKTY
Užívanie Beta-alanínu zvýši špičkový ako aj priemerný výkon. Beta-alanín je obľúbenou zložkou predtréningových doplnkov, no v skutočnosti nabitie Beta-alanínom pomáha zvyšovať zásoby svalového karnozínu. Hladina karnozínu zvýšená beta-alanínovým doplnkom preukázateľne zvyšuje energetickú kapacitu a zvyšuje rôzne formy výkonu, najmä vysoko intenzívne záťaže trvajúce 1-4 minúty.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozmiešaj denne 1/2 čajovej lyžičky (2 g) 100% Beta Alanine Professional prášku s vodou.Na prípravu odporúčame používať BodyBulldozer šejker so sitkom.  V tréningové dni užívaj 1/2 čajovej lyžičky (2 g) rozpustenú v 200 ml vody asi 30 minút pred tréningom. V dni keď netrénuješ užívaj 1/2 čajovej lyžičky (2 g) rozpustenú v 200 ml vody počas dňa. Vyskúšajte aj v kombinácii s produktmi Bodybulldozer 100% Creatine Professional alebo s BodyBulldozer 100% Arginine Professional!

Účinné látky
2 gRVH*
Beta-alanín
2000 mg**
* RVH%: Referenčná výživová hodnota
** RVH nie je definovaná


ZLOŽENIE

100% Beta-alanín

BALENIE
Netto hmotnosť: 1000 g (500 dávok) - odmerka nie je súčasťou balenia

Upozornenie
BodyBulldozer 100% Beta Alanine Professional používajte ako súčasť vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neodporúča sa užívať osobám so srdcovými ochoreniami, s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním, skladovaním alebo za škody spôsobené neopatrnosťou alebo nedodržiavaním inštrukcii v popise produktu. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Potravinové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 16,95 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)