Super cena
Super cena

Arthro Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
10,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 3 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Glukosamín 900 mg, hydrolyzát želatíny 600 mg, MSM 450 mg, Chondroitín 300 mg,  prášok žraločej chrupavky 300 mg, rada extraktov, vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 3 tabl s dostatočným množstvom vody, Najideálnejšie 1 tabl ráno, 1 tabl na obed, 1 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 3 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Glukosamín 900 mg, hydrolyzát želatíny 600 mg, MSM 450 mg, Chondroitín 300 mg,  prášok žraločej chrupavky 300 mg, rada extraktov, vitamínov a minerálov
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 3 tabl s dostatočným množstvom vody, Najideálnejšie 1 tabl ráno, 1 tabl na obed, 1 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu

Bezpečnostný pás zachráni život, Arthro Professional kľby!
BodyBulldozer Arthro Professional obsahuje intenzívnu kombináciu hodnotných látok, ktoré Vám zásobujú pohybový aparát pravidelne a v dostatočnom množstve vitálnymi látkami  pri zvýšenej aktivite alebo pri prírodzenom opotrebovaní v starobe. Prakticky pomáha v predľžení aktívneho veku a v preventívnom ošetrení kľbov - väzív - šliach, regenerácii chrupaviek, v zlepšení pohyblivosti a zmiernení bolestí kľbov, vo veľkom účinkuje v spomalení až zastavení ďalšieho poškodzovania kĺbových chrupaviek. 

Silné zloženie ale je to pravda
Výsledné hodnoty v počtoch: Glukosamín 900 mg, hydrolyzát želatíny 600 mg, MSM 450 mg, Chondroitín 300 mg,  prášok žraločej chrúpavky 300 mg, rada extraktov, vitamínov a minerálov v dennej porcii.

Chráň svoje kľby kým nie je neskoro!
Pohybový aparát by sme mohli kľudne nazvať šiestym zmyslovým orgánom človeka. Človek v súčasnej dobe sa snaží prežiť a zažiť čo sa len dá, a perioda mladosti aj staroby sa predľžuje. Otázne je dokedy sme mobilný a sebestačný. Klbové ťažkosti a bolesti skorej alebo neskoršie dobehnú takmer celú ľudskú populáciu, mladého - staršieho - každého bez  výnimky ale len vtedy ak to dovolíme. Najpodstatnejšia vec je prevencia. Biologické a fyzické opotrebovanie kľbov môžete spomaliť alebo aj zastaviť s pravidelným užívaním Arthro Professional. Začnite konať a nečakajte kým svoje kľby a možnosti k dokonalej životospráve definitívne nepretancujete, potom už sa dá opierať len na chodítko. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Peniaze rátané a kľby chránené sú dobré!
BodyBulldozer Arthro Professional je nový prístup k ochrane pohybového aparátu. Na predmetnú otázku ihneď dostaneme odpoveď akonáhle si bližšie pozrieme význam jedlotlivých účinných látok, a konkrétne čo znamenajú a aký osoh prinášajú v prospech našich kľbov:
Glukozamín: základné stavebné kamene pre kĺbovú chrupavku a iné spojivové tkanivá, kosti, kĺby a šľachy
Želatína: prírodný zdroj kolagénu, ktorý prepožičiava kĺbom pevnosť, pružnosť a štruktúru
MSM: má účinok na zmiernenie bolesti kĺbov a svalov
Chondroitín: látka, ktorá poskytuje elasticitu spojivového tkaniva na zníženie bolesti kĺbov
Prášok zo žraločej chrupavky: cenná prírodná zložka obsahujúca vápnik, fosfor a komplexné uhľohydráty, ktoré majú upokojujúci účinok na stuhnutosť kĺbov.
Vitamín C (kyselina L-askorbová): okrem mnohých prospešných vlastností má vďaka silnému antioxidačnému účinku pozitívny vplyv na zdravie a silu kľbov. 
Výťažok z kurkumy longa: vďaka svojmu imunitne posilňujúcemu účinku tiež slúži na posilnenie spojivového tkaniva a kĺbového systému
Vápnik: minerál, ktorý posilňuje kosti a zuby
Horčík: minerál, ktorý tiež zvyšuje absorpciu vápnika a meria bolesť kĺbov a svalov 

OBSAH BALENIA
90 tabl (90 dávok)

DÁVKOVANIE
Užite 3 tablety denne s dostatočným množstvom vody. Rovnomerne rozdelte dennú dávku ( 3 tabl ), a užite 1 tabl ráno, 1 tabl na obed a 1 tabl popoludní.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl90 dávok
Účinné látky na dennú dávku 3 tabl
Glukosamín sulfát900 mg
Hydrolizát želatíny600 mg
MSM (Methyl Sulfonyl Metán)450 mg
Chondroitín sulfát300 mg
Prášok žraločej chrupavky300 mg
Vitamín C ( Kyselina-L-askorbová )240 mg
Kurkuma Longa extrakt30 mg
Aquamin
300 mg
     z toho Vápnik108 mg
     z toho Horčík7,65 mg

ZLOŽENIE
Glukosamín sulfát, hydrolizát želatíny, MSM ( Methyl Sulfonyl Metán ), chondroitín sulfát, prášok žraločej chrupavky, vitamín C ( Kyselina-L-Askorbová ), coral calcium ( uhličitan vápenatý ), kurkuma longa extrakt, deliaca látka ( stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza ).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BodyBulldozer Arthro Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Arthro Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,12 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 9 recenzií

100%(9)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)