Super cena
Super cena

C 1000 + Rosehip Professional 30 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
2,75 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 30 tabl (30 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 1000 mg + šípky 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 tabl s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanosť
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 30 tabl (30 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke vitamín C 1000 mg + šípky 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tableta s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 tableta s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanosť 


Vitamín C so šípkami je viac...
Vitamín C je kráľom všetkých vitamínov, do našich tabliet sme pridali extrakt zo šípok vďaka čomu účinok na ľudské zdravie je silnejší. Tento prestížny titul získal vďaka mnohým pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Vitamín C je potrebný na zvýšenie obranychopnosti organizmu a odolnosti voči chorobám a infekciám ďalej na reguláciu metabolizmu aminokyselín, udržiavanie pevnosti cievnych stien a tkanivového dýchania. Podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek, podporuje rast a odstraňuje voľné radikály. Výsledné hodnoty v počtoch: Vitamín C 1000 mg, extrakt zo šípok 40 mg v dennej porcii.

So silou prírody - životný elixír
Aby sa dosiahol maximálny prírodný efekt, bolo množstvo prídavných látok minimalizované. Čo to znamená v praxi? Naše tabletky vitamínu C neobsahujú glazúru, farbivá, zahusťovadlá ani konzervačné látky. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu vitamínu C a šípok majú lepšiu využiteľnosť v tele. Veľkosť tabliet je úplne komfortná, vďaka praktickým malým rozmerom už prehltnutie nie je pre nikoho problémom.

Super vitamín nielen pre superhrdinov 
BodyBulldozer C 1000 + Rosehip Professional zabezpečí vysokú dávku Vitamínu C podporenú s extraktom zo šípok najčistejšej kvality presne 1000 mg v každej tablete vhodný na každodenné použitie. Tento BodyBulldozer produkt obsahuje Vitamín C + extrakt zo šípok - kombinácia s mnohými výnimočnými vlastnosťami pre ľudské telo, imunitný systém, nervový systém pre prírodnú energiu a zdravie. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny..

OBSAH BALENIA
30 tabl (30 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne s jedlom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 30 tabl
30 dávok
Účinné látky na dennú dávku
1 tabl
Vitamín C
1000 mg
Šípkový extrakt
40 mg

ZLOŽENIE
Vitamín C (Kyselina L-askorbová), šípkový extrakt, stearan horečnatý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer C 1000 + Rosehip Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer C 1000 + Rosehip Professional sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,09 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 recenzií

100%(1)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)