Super cena
Super cena

Caffeine Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
4,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v každej tablete kofeín 200 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl zapiť vodou. Denné odporúčané množstvo 1 tableta pred činnosťou ktorá potrebuje maximálne bdelú pozornosť
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy podľa potreby  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať koncentráciu zároveň znižovať únavu a vyčerpanosť
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v každej tablete kofeín 200 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl zapiť vodou. Denné odporúčané množstvo 1 tableta pred činnosťou ktorá potrebuje maximálne bdelú pozornosť
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy podľa potreby  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať koncentráciu zároveň znižovať únavu a vyčerpanosť

Vrcholná stimulácia všetkých tvojich zmyslov
Caffeine Professional namiesto klasickej kávy alebo energetických nápojov? Z hľadiska lepšieho výkonu jednoznačne áno! Tablety Caffeine Professional obsahujú pokročilú a vysoko efeketívnu formu kofeínu, prírodný kofeín bezvodý. Okrem tejto vysoko účinnej formy prírodného kofeínu neobsahuje žiadne prídavné látky takého charakteru ktoré by negatívne alebo vôbec ovplyvnili účinnosť kofeínu. Preto môže poskytnúť výkon aký sa nedá porovnať s účinnosťou získaným z bežných kofeínových prípravkoch... Každá tableta obsahuje až 200 mg nie hociakého ale prírodného kofeínu. Na základe parametrov možno uznať Caffeine Professional za neprekonateľného v pomere ceny - kvality a výkonu!

To najlepšie čo nám príroda ponúka
Kofeín v rôznych variantoch je už dávno obľúbený stimulant ako v bežnom živote tak aj v športe. Caffeine Professional s jeho nadpriemernou dávkou kofeínu 200 mg v každej tablete rýchlo obľúbujú nielen vrcholový špotovci, profesionálny atléti ale aj vodiči a študenti pre jeho rýchly nástup účinku. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Výhody Caffeine Professional:
- čisto prírodná forma kofeínu
- vhodné na každodenné užívanie
- maximalizácia koncentrácie
- zlepšenie bdelosti
- stimulácia nervového systému
- zvýšenie energetickej hladiny
- potláčanie únavy

OBSAH BALENIA
90 tabl (90 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne s dostatočným množstvom tekutiny pomocou BodyBulldozer fľaše! Odporúča sa užívať 1 tabletu pred výkonom.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl
90 dávok
Účinné látky na jednu dávku
1 tabl
Energetická hodnota
0,5 kcal / 2 kj
Tuky< 0,1 g  
Sacharidy0,3 g
Bielkoviny0 g
Kofeín bezvodý200 mg
ZLOŽENIE

Kofeín bezvodý, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BodyBulldozer Caffeine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Produkt obsahuje kofeín (200 mg/ 1 dávku), jeho užívanie sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám citlivým na kofeín, osobám s ochoreniami srdca, osobám s vysokým krvným tlakom!  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Caffeine Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,06 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 recenzií

100%(2)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)