Super cena
Super cena

Carnitine Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
13,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke L-Karnitín 2000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody. V tréningové dni 1 tabl 30 minút pred tréningom a 1 tabl tesne pred začatím tréningu. V netréningové dni 1 tabl ráno a 1 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tukov
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke L-Karnitín 2000 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody. V tréningové dni 1 tabl 30 minút pred tréningom a 1 tabl tesne pred začatím tréningu. V netréningové dni 1 tabl ráno a 1 tabl popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje chudnutie, funguje ako silný spaľovač tukov

Bez potenia a Carnitine Professional sa nespaľuje! 
Ako dlho je ten správny vzorec dostatočný na to, aby sme naše telo dostali do režimu spaľovania tukov? Existujú dve možnosti ako spôsobiť kalorický deficit v tele: znížením príjmu kalórií (držania diéty), zvýšením spotreby kalórií (cvičením) alebo v ideálnom prípade kombináciou týchto dvoch. Nedostatok kalórií je stav tela, kedy znížením príjmu kalórií a/alebo cvičením spôsobíme siahnutie organizmu po existujúcich zásobách energie, takže dochádza k spaľovaniu uhľohydrátov a tukov. Účinok sa dá zvýšiť, naše telo sa dá nastaviť tak aby optimálnejšie využívalo energie, takže pomocou inteligentných metód môžeme naše telo nasmerovať správnym smerom. Práve teraz prichádza na scénu Carnitine Professional so svojím 2000 mg L-karnitínom v dennej porcii.

Bez práce nikdy nebudú koláče! 
S prácou budú koláče, len otázne KEDY??? Nalejme konečne do pohára čistú vodu s karnitínom. BodyBulldozer Carnitine Professional Vám môže urýchliť- uľachčiť príchod vysnívaných koláčov. Avšak moderný životný štýl je o tom - ak niečo chceme tak ihneď. Lenže v tomto prípade to tak rýchlo nefunguje ale dá sa proces posúriť. Tempo chudnutia ovplyvňujú 3 faktory: dieta - pohyb - pomocná látka ( Carnitin Professional ).  Ako u nádchy...organizmus aj sám prekoná chorobu ale s vhodným liekom podstatne skôr a samozrejme účinnejšie. Toto isté sa odohráva aj tu, ak vychádzame z toho že držíte trvalo dietu niečo zhodíte za istý čas, ak aj trénujete za ten istý čas schudnete viac, ak ešte prijímate pomocnú látku vo forme Carnitínu Professional naisto môžete schudnúť ešte viac za ten istý čas. V konečnom dôsledku BodyBulldozer Carnitine Vás aj mentálne môže povzniesť, ako vieme zo života úspech a pozitívne výsledky nás povzbudzujú a zlepšia náladu - sebavedomie- sebaistotu. Čas sú kalorie, takže pri chudnutí platíme kaloriami. Teraz úplatok nepomôže, ani doktor, ani mikuláš. Pomocnú ruku dáva Carnitine Professional len treba využiť, a Vašou jedinou úlohou zostáva riadne švihnúť medzi kone a nezabúdať na titulnú vetu - inak tie koláče fakt nebudú. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Drina a výsledok patria Tebe, požehnanie karnitínu! 
Zavolaj Karnitínu každý deň, aby Ti pomohol bojovať proti jednému z večných nepriateľov - tukovým vankúšikom.  Výskumy preukázali, že funkciu spaľovania tukov spľňajú, prispievajú k zvyšovaniu športového výkonu, pomáhajú pri regenerácii svalov po tréningu a je tiež účinný pri budovaní čistého svalstva. Na dosiahnutie Tvojich cieľov tvrdo pracuješ každý deň, držíš diétu, makáš na tréningoch. Tiež by si nemal zabudnúť používať správny doplnok výživy, pretože Ti  to pomôže dosiahnuť vytýčené ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Carnitine Professional v pozadí denno denne maká so svojím 2 000 mg L-karnitínom-Tartrát. S týmito parametrami si môžeš byť istý, že tuky pri zaradení na štartovaciu čiaru dostávajú pozíciu ďaleko za Tebou. Si pripravený? Pripraviť sa s karnitínom! Pozor! START!

Nočná mora pre tukové vankúšiky!

OBSAH BALENIA
90 tabl  (90 dávok)

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody. V tréningové dni 1 tabl 30 minút pred tréningom a 1 tabl tesne pred tréningom. V netréningové dni 1 tabl ráno a 1 tabl popoludní. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl90 dávok
Účinné látky v dennej dávke2 tabl
L-karnitín (L-karnitín L-tartrát)
2000 mg
ZLOŽENIE
L-Karnitín-Tartrát, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearát horečnatý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody.

Upozornenie
BodyBulldozer Carnitine Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Neodporúča sa deťom ani tehotným a dojčiacim ženám, osobám na kardiovaskulárne choroby a na vysoký krvný tlak. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Carnitine Professional karnitínové tablety na spaľovanie tukov sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,16 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 recenzií

100%(5)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)