Super cena
Super cena

Chitosan Professional 120 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
7,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 120 tabl (120 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke chitosan 1000 mg, vitamín C 100 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Užívajte 1 tabl pred obedom a  1 tabl pred večerou
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: uviaže tuk z prijatej stravy, efektívny v diete pri chudnutí, znižuje hladinu cholesterolu v krvi
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 2 tabl, obsah balenia 120 tabl (120 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke chitosan 1000 mg, vitamín C 100 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Užívajte 1 tabl pred obedom a  1 tabl pred večerou
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: uviaže tuk z prijatej stravy, efektívny v diete pri chudnutí, znižuje hladinu cholesterolu v krvi

Prvá pomoc pri schudnutí 
Chitosan je látka ktorá má schopnosť viazať tuky pred tým než by sa ukladali v organizme. Má blahodarné účinky pri znížení telesnej hmotnosti. Čo je mimoriadne v tejto látke že je schopná uviazať až 5 násobok tuku svojej váhy. Funguje na jednoduchom princípe: samotný chitosan je nestráviteľný a len prechádza organizmom, ale svojou cestou v črevnej sústave pozbiera a uviaže toľko tukov, koľko len zvládne absorbovať, následne sa vyprázdni prirodzenou cestou aj uviaznutými tukmi. Mnohí už objavili kúzelnú silu chitosanu, športovci ho bežne používajú pri formovacích dietach a prípravách na súťažnú sezónu spolu so spaľovačmi tukov na zvýšenie efektivity schudnutia.  Chitosan Professional navyše obsahuje aj Vitamín C, ktorý v tomto prípade slúži na podporu účinnosti chitosanu. Treba si uvedomiť jednu vec: chlapci a dievčatá na plagátoch by dokázali podstatne menej bez správnych pomocných látok. Výsledné hodnoty v počtoch: 1000 mg chitosan a 100 mg vitamínu C v dennej dávke.

Druhá pomoc pri zdraví
Chitosan v prírode na nachádza v schránkach morských krabov a mäkkýšov, nájde sa aj v droždí. Získavajú ho chemickým spracovaním kitínu. Používajú sa na rôzne  účely v kozmetickom a potravinovom priemysle, v čistiarňach vody, v  zubárstve ako aj v medicíne. Vo viacerých výskumných štúdiach výsledky ukázali jeho pozitívne účinky v znižovaní hladiny cholesterolu v krvi a v prevencii obezity. Chitosan môže byť správna zbraň v boji s nadváhou, len treba prijať jeho pomocnú ruku. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
120 tabl (120 dávok)

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 2 tabl s dostatočným množstvom vody, Užívajte 1 tabletu pred obedom a  1 tabletu pred večerou.  

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 120 tabl120 dávok
Účinné látky na dennu dávku
2 tabl
Chitosan
1000 mg
Vitamín C (ako kyselina askorbová)
100 mg

ZLOŽENIE
Chitosan, Vitamín C (kyselina askorbová, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Upozornenie
BodyBulldozer Chitosan Professional tablety sa majú používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby trpiace na kardiovaskulárne choroby a ochorenia pečene. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chitosan Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. Nadmerná dávka alebo zvýšená koncentrácia môže spôsobiť laxatívne účinky. Neužívať spolu s esenciálnymi mastnými kyselinami, v tukoch rozpustnými vitamínmi a minerálmi, keďže môže znížiť ich využiteľnosť v tele.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,07 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 recenzií

100%(3)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)