Super cena
Super cena

Collagen + Hyaluron Light Professional 300 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
15,75 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 13 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (46 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g  (2 odmerky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 13 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (46 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g  (2 odmerky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov

Osvedčený Collagen + Hyaluron LIGHT Professional sa stal ešte sviežejším
Jeden lepší ako druhý alebo pomarančový je lepší ako jahodový? Ochutnaj našu fresh novinku Collagen + Hyaluron LIGHT Professional v podobe osviežujúceho beauty drinku s príchuťou šťavnatého pomarančového džúsu. Je len na tebe či máš chuť na fakt bláznivo pomarančový kolagénový nápoj tak si 1 odmerku nápojového prášku Collagen + Hyaluron LIGHT Professional rozmiešaj v 200 ml vody. Ideš LIGHT? Pridaj trochu viac vody do pohára a rozmiešaj 1 odmerku prípravku v 300 - 400 ml vody. Osvedčenú receptúru produktu s vysokým obsahom účinných látok - kolagén + kyselina hyalurónová + vitamín C + zinok - pre maximálny efekt na ktorú si zvyknutý sme nedovolili zmeniť!  

Posuň sa o level vyššie! Držať krok môže každý...
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron LIGHT Professional ponúka vyššiu úroveň doplnkov výživy! Vyššia úroveň = vysokokvalitný top produkt s možnými najväčšími benefitmi v 1 produkte. Naša kvalitná, klinicky testovaná formula kolagénu a kyseliny hyalurónovej súčasne zaisťujú zdravie a elasticitu kĺbov, krásu a žiarivosť vlasov - nechtov - pokožky. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je vynikajúca voľba kedykoľvek v deň, keď potrebujete rýchlo a kvalitne doplniť bielkoviny, ale je tiež ideálnou voľbou na pokrytie vašich denných potrieb bielkovín. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron LIGHT Professional obsahuje 0% cukru a 0% tuku, takže sa môže zahrnúť do diéty s nízkym obsahom sacharidov alebo u osôb so špeciálnymi výživovými potrebami. Okrem vysoko kvalitných hydrolizovaných kolagénových peptidov a kyseliny hyalurónovej náš pripravok obsahuje tiež pridaný vitamín C a zinok. Kyselina hyalurónová je kľúčovou molekulou pre pokožku a kĺby, ktorá môže zmierniť príznaky starnutia, a tak zlepšiť štruktúru a vzhľad pokožky. Úloha vitamínu C a kolagénu spolu je veľmi dôležitá pre absorpciu a inkorporáciu, pretože hydrolizované kolagénové peptidy v tele správne fungujú, iba ak sa berú spolu s vitamínom C. Zinok ako minerál zvyšuje beauty účinok .Collagen + Hyaluron LIGHT Professional pre skutočne krásnu a zdravú trojitú kombináciu pokožky - vlasov a nechtov. Konečný produkt je sladený výlučne so sukralózou a je dostupný vo veľmi príjemnej a osviežujúcej pomarančovej príchuti. Všetky produkty BodyBulldozer boli vyrobené certifikovanou metódou, obsahujú starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

1 produkt 100 účelov - elitný kolagén  
Predtým, ako niečo prijímame stravou - či už ide o hydrolyzované kolagénové peptidy alebo iné výživové doplnky, stojí za to vedieť, s ktorou látkou sa zaoberáme a čo o nich hovorí vedecký výskum. Kolagén je proteín, ktorý sa v tele nachádza prirodzene. Od veku 20 rokov, ako roky plynú, sa produkcia kolagénu v tele z roka na rok znižuje, takže je dôležité ho prijímať reformovanou stravou a doplnkami výživy. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je vysoko kvalitnou, pokročilejšou verziou klasického kolagénu, ktorý sa pomocou vysokokvalitnej výrobnej metódy rozdelí na ľahšie rozpustné a stráviteľné aminokyseliny. Z tohto dôvodu boli práve tieto rozpustnejšie hydrolyzované kolagénové peptidy ktoré majú lepšiu absorpciu používané v našom výrobku ako hlavná aktívna látka a surovina, ktorá zaručuje najlepšie možné využitie v tele. Kolagén napĺňa telo a nachádza sa hlavne v spojivových tkanivách, kostiach a koži. Tvorí 1/3 celkového proteínu v tele a 3/4 suchej hmotnosti pokožky. Naša špeciálna prémiová receptúra ​​s hydrolyzovanými kolagenovými peptidmi a kyselinou hyalurónovou je vďaka zvýšenému obsahu vitamínu C a zinku ideálnym kozmetickým beauty prípravkom - bielkovinovým prípravkom a prípravkom na ochranu kĺbov pre všetkých nad 18 rokov, bez ohľadu na pohlavie.

Super nápoj zameraný na potrebu človeka v XXI. storočí
Medzi kolagénom a kolagénom je rozdiel! Existujú 3 hlavné druhy kolagénu. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je kolagén typu I, ktorý je tiež prítomný v ľudských kostiach a koži. Hydrolyzované kolagénové peptidy sa vyrábajú najlepšími výrobnými postupmi a predstavujú najvyššiu kvalitu kolagénu, ktorého účinnosť bola potvrdená klinicky. Pozrime sa na vzťah medzi kolagénom a priaznivými účinkami na organizmus:
Kolagén a zdravie pokožky - V priebehu rokov dehydratácia spôsobená zníženou produkciou kolagénu spôsobuje vrásky a zníženú elasticitu pokožky, ktorá sa rovná primárnym príznakom starnutia. Od 20 rokov sa kolagén v pokožke postupne poškodí a neustále klesá. Je teda jasné, že potrebujeme kvalitné doplnenie kolagénu ako výplň pokožky, ktoré je najlepšie začať čo najskôr, aby sa zachoval mladistvý vzhľad.
Kolagén a zdravie vlasov + nechtov - BodyBulldozer Colllagen + Hyaluron Light Professional obsahuje vynimočne dôležité aminokyseliny, ktoré pomáhajú zachovať a udržiavať zdravie vlasov. Okrem toho klinické štúdie preukázali, že konzumácia hydrolyzovaných kolagénových peptidov v doplnku výživy zvyšuje rast silných nechtov.
Kolagén a zdravie kĺbov - kolagén typu I. v našej formule prispieva k vyplneniu kostí, spojivových tkanív a kĺbov chrupavkami, má teda účinok vytvárajúci chrupavky a je účinný proti opotrebovaniu chrupavky. Pomáha tiež zmierniť existujúce bolesti kĺbov.
Kolagén a svalová hmota - kolagén je svojou povahou druh bielkovín. Bielkoviny sú stavebnými kameňmi svalov, a teda prispievajú k budovaniu svalov. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Light Professional, pretože neobsahuje zbytočné uhľohydráty a tuky, dodáva svalom potrebný proteín, čo prispieva k rozvoju čistých svalov.

OBSAH BALENIA
netto hmotnosť: 300 g (46 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 odmerky (13 g) Collagen + Hyaluron Light Professional nápojového prášku s vodou. Užívajte 1 odmerku (6,5 g) v 200 ml* vody ráno nalačno a 1 odmerku (6,5 g) v 200 ml* vody medzi jedlami.
* Pre menej intenzívnu chuť pridajte viac vody. 1 odmerku nápojového prášku (6,5 g) rozmiešajte v 300-400 ml vody. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Priemerné výživové hodnoty100 g13 g6,5 gRI* (13 g)
Energetická hodnota1530 kJ /360 kcal198,9 kJ /46,8 kcal99,5 kJ / 23,4 kcal2,3%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy0 g0 g0 g-
   z toho cukry0 g0 g0 g-
Bielkoviny69 g9 g4,5 g18%
Soľ1 g0,13 g0,07 g3%
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
Charakteristické a účinné látky13 gRVH** (13 g)
Bioaktívny kolagén
10000 mg***
Vitamín C2000 mg2500%
Kyselina hyalurónová60 mg***
Zinok20 mg200%
** RVH: Referenčná výživová hodnota
*** RVH nie je stanovené


ZLOŽENIE
bioaktívny kolagén (PEPTAN B® hydrolyzované kolagénové peptidy typu I, III), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma (pomaranč), sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (beta karotén), zinok (glukonát zinočnatý), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany.

SKLADOVANIE

Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Light Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy, pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 52,50 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 20 recenzií

100%(20)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)