Super cena
Super cena

Collagen + Hyaluron Professional 300 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
15,75 s DPH

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 13 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (46 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g  (2 odmerky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 13 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (46 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g  (2 odmerky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 odmerku (6,5 g) s 200-300 ml vody popoludní
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na údržbu a  ochranu kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, kože, nechtov a vlasov

Posuň sa o level vyššie! Držať krok môže každý...
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Professional ponúka vyššiu úroveň doplnkov výživy! Vyššia úroveň = vysokokvalitný top produkt s možnými najväčšími benefitmi v 1 produkte. Naša kvalitná, klinicky testovaná formula kolagénu a kyseliny hyalurónovej súčasne zaisťujú zdravie a elasticitu kĺbov, krásu a žiarivosť vlasov - nechtov - pokožky. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je vynikajúca voľba kedykoľvek v deň, keď potrebujete rýchlo a kvalitne doplniť bielkoviny, ale je tiež ideálnou voľbou na pokrytie vašich denných potrieb bielkovín. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Professional obsahuje 0% cukru a 0% tuku, takže sa môže zahrnúť do diéty s nízkym obsahom sacharidov alebo u osôb so špeciálnymi výživovými potrebami. Okrem vysoko kvalitných hydrolizovaných kolagénových peptidov a kyseliny hyalurónovej náš pripravok obsahuje tiež pridaný vitamín C a zinok. Kyselina hyalurónová je kľúčovou molekulou pre pokožku a kĺby, ktorá môže zmierniť príznaky starnutia, a tak zlepšiť štruktúru a vzhľad pokožky. Úloha vitamínu C a kolagénu spolu je veľmi dôležitá pre absorpciu a inkorporáciu, pretože hydrolizované kolagénové peptidy v tele správne fungujú, iba ak sa berú spolu s vitamínom C. Zinok ako minerál zvyšuje beauty účinok .Collagen + Hyaluron Prfoessional pre skutočne krásnu a zdravú trojitú kombináciu pokožky - vlasov a nechtov. Konečný produkt je sladený výlučne so stéviou a sukralózou a je dostupný vo veľmi príjemnej a osviežujúcej jahodovej príchuti. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

1 produkt 100 účelov - elitný kolagén  
Predtým, ako niečo prijímame stravou - či už ide o hydrolyzované kolagénové peptidy alebo iné výživové doplnky, stojí za to vedieť, s ktorou látkou sa zaoberáme a čo o nich hovorí vedecký výskum. Kolagén je proteín, ktorý sa v tele nachádza prirodzene. Od veku 20 rokov, ako roky plynú, sa produkcia kolagénu v tele z roka na rok znižuje, takže je dôležité ho prijímať reformovanou stravou a doplnkami výživy. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je vysoko kvalitnou, pokročilejšou verziou klasického kolagénu, ktorý sa pomocou vysokokvalitnej výrobnej metódy rozdelí na ľahšie rozpustné a stráviteľné aminokyseliny. Z tohto dôvodu boli práve tieto rozpustnejšie hydrolyzované kolagénové peptidy ktoré majú lepšiu absorpciu používané v našom výrobku ako hlavná aktívna látka a surovina, ktorá zaručuje najlepšie možné využitie v tele. Kolagén napĺňa telo a nachádza sa hlavne v spojivových tkanivách, kostiach a koži. Tvorí 1/3 celkového proteínu v tele a 3/4 suchej hmotnosti pokožky. Naša špeciálna prémiová receptúra ​​s hydrolyzovanými kolagenovými peptidmi a kyselinou hyalurónovou je vďaka zvýšenému obsahu vitamínu C a zinku ideálnym kozmetickým beauty prípravkom - beilkovinovým prípravkom a prípravkom na ochranu kĺbov pre všetkých nad 18 rokov, bez ohľadu na pohlavie.

Super nápoj zameraný na potrebu človeka v XXI. storočí
Medzi kolagénom a kolagénom je rozdiel! Existujú 3 hlavné druhy kolagénu. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je kolagén typu I, ktorý je tiež prítomný v ľudských kostiach a koži. Hydrolyzované kolagénové peptidy sa vyrábajú najlepšími výrobnými postupmi a predstavujú najvyššiu kvalitu kolagénu, ktorého účinnosť bola potvrdená klinicky. Pozrime sa na vzťah medzi kolagénom a priaznivými účinkami na organizmus:
Kolagén a zdravie pokožky - V priebehu rokov dehydratácia spôsobená zníženou produkciou kolagénu spôsobuje vrásky a zníženú elasticitu pokožky, ktorá sa rovná primárnym príznakom starnutia. Od 20 rokov sa kolagén v pokožke postupne poškodí a neustále klesá. Je teda jasné, že potrebujeme kvalitné doplnenie kolagénu ako výplň pokožky, ktoré je najlepšie začať čo najskôr, aby sa zachoval mladistvý vzhľad.
Kolagén a zdravie vlasov + nechtov - BodyBulldozer Colllagen + Hyaluron Professional obsahuje vynimočne dôležité aminokyseliny, ktoré pomáhajú zachovať a udržiavať zdravie vlasov. Okrem toho klinické štúdie preukázali, že konzumácia hydrolyzovaných kolagénových peptidov v doplnku výživy zvyšuje rast silných nechtov.
Kolagén a zdravie kĺbov - kolagén typu I. v našej formule prispieva k vyplneniu kostí, spojivových tkanív a kĺbov chrupavkami, má teda účinok vytvárajúci chrupavky a je účinný proti opotrebovaniu chrupavky. Pomáha tiež zmierniť existujúce bolesti kĺbov.
Kolagén a svalová hmota - kolagén je svojou povahou druh bielkovín. Bielkoviny sú stavebnými kameňmi svalov, a teda prispievajú k budovaniu svalov. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Professional, pretože neobsahuje zbytočné uhľohydráty a tuky, dodáva svalom potrebný proteín, čo prispieva k rozvoju čistých svalov.

OBSAH BALENIA
netto hmotnosť: 300 g (46 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 odmerky (13 g) Collagen + Hyaluron Professional prášku s vodou! Odporúča sa užívať 1 odmerku (6,5 g) s 200 ml vody ráno a 1 odmerku (6,5 g) s 200 ml vody popoludní.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 300 g46 dávok
Účinné látky na dennú dávku 13 g (2 odmerky)
Energetická hodnota198,9 kj / 46,8 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny9 g
Soľ0,05 g
Bioaktívny kolagén
10000 mg
Vitamín C2000 mg
Kyselina hyalurónová 60 mg
Zinok20 mg

ZLOŽENIE
bioaktívny kolagén (PEPTAN B® hydrolyzované kolagénové peptidy typu I, III), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma (jahoda), prírodné farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný),  zinok (glukonát zinočnatý).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, arašídy, oriešky, ryby, morské plody. 

Upozornenie
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Professional prášok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 52,50 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 21 recenzií

100%(21)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)