Super cena
Super cena

Collagen + Hyaluron Summer Professional 7 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
1,20 s DPH

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka Collagen + Hyaluron SUMMER Professional
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg, beta karotén 2 mg, meď 1 mg
Na čo slúži: na posilnenie kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, na zachovanie krásy kože, nechtov a vlasov, na podporu a predľženie prírodzeného bronzového opálenia

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka Collagen + Hyaluron SUMMER Professional

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 14 g (2 sáčky), obsah balenia 7 g (1 dávka)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, zinok 20 mg, beta karotén 2 mg, meď 1 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 14 g  (2 sáčky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 sáčok (7 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 sáčok (7 g) s 200-300 ml vody medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na posilnenie kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, na zachovanie krásy kože, nechtov a vlasov, na podporu a predľženie prírodzeného bronzového opálenia


Exotika na dosah, to najlepšie pre podporu prírodzeného bronzového opálenia!
Tvoj obľúbený Collagen + Hyaluron Professional sa stal ešte lepším! SUMMER čiže leto znamená výnimoční pocit a to aj bez návštevy pláží morského pobrežia. Daj sa do exotickej nálady s našim super kolagénovým nápojom príchuťou ľadového štavnatého malinového ďžúsu obohatené o aktívne látky beta karotén a meď ktoré aktivujú a predľžujú prírodzené opálenie. Ochutnaj v rade štvrtú verziu SUMMER prémiovej kolagénovej rady Collagen + Hyaluron Professional v príchuti divoká malina s autentickou chuťou - lebo leto sa nám spája s opálenou pokožkou, zdravím a krásou. Do osvedčenej receptúry produktu s vysokým obsahom účinných látok - bioaktívny kolagén s kyselinou hyalurónovou s prídavkom vitamínu C a zinku - sme pridali ďalšie účinné látky v značnom množstve akurát potrebné pre podporu opalovacieho procesu: beta karotén + meď! Kolagénová produktová línia Collagen + Hyaluron Professional je jednou z najobľúbenejších produktov v našom sortimente tak pre ženy ako i mužov! Vyskúšaj najletnejší produkt kolagénovej rady Collagen + Hyaluron SUMMER Professional a zaži synergiu krásy a vedy na vlastnej koži!

Posuň sa o level vyššie! Držať krok môže každý...
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron SUMMER Professional ponúka vyššiu úroveň doplnkov výživy! Vyššia úroveň = vysokokvalitný top produkt s možnými najväčšími benefitmi v 1 produkte. Naša kvalitná, klinicky testovaná formula kolagénu a kyseliny hyalurónovej súčasne zaisťujú zdravie a elasticitu kĺbov, krásu a žiarivosť vlasov - nechtov - pokožky. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je vynikajúca voľba kedykoľvek v deň, keď potrebujete rýchlo a kvalitne doplniť bielkoviny, ale je tiež ideálnou voľbou na pokrytie vašich denných potrieb bielkovín. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron SUMMER Professional obsahuje 0% cukru a 0% tuku, takže sa môže zahrnúť do diéty s nízkym obsahom sacharidov alebo u osôb so špeciálnymi výživovými potrebami. Okrem vysoko kvalitných hydrolizovaných kolagénových peptidov a kyseliny hyalurónovej náš pripravok obsahuje tiež pridaný vitamín C, zinok, beta karotén a meď. Kyselina hyalurónová je kľúčovou molekulou pre pokožku a kĺby, ktorá môže zmierniť príznaky starnutia, a tak zlepšiť štruktúru a vzhľad pokožky. Úloha vitamínu C a kolagénu spolu je veľmi dôležitá pre absorpciu a inkorporáciu, pretože hydrolizované kolagénové peptidy v tele správne fungujú, iba ak sa berú spolu s vitamínom C. Zinok ako minerál zvyšuje beauty účinok. Beta karotén v kombinácii s meďou podporujú zdravú pigmentáciu pokožky a prispievajú k jej ochrane pred oxidačným stresom. Collagen + Hyaluron SUMMER Professional pre skutočne krásnu a zdravú trojitú kombináciu pokožky - vlasov a nechtov. Konečný produkt je sladený výlučne so sukralózou a je dostupný vo veľmi príjemnej a osviežujúcej mangovej príchuti. Všetky produkty BodyBulldozer boli vyrobené certifikovanou metódou, obsahujú starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

1 produkt 100 účelov - elitný kolagén  
Predtým, ako niečo prijímame stravou - či už ide o hydrolyzované kolagénové peptidy alebo iné výživové doplnky, stojí za to vedieť, s ktorou látkou sa zaoberáme a čo o nich hovorí vedecký výskum. Kolagén je proteín, ktorý sa v tele nachádza prirodzene. Od veku 20 rokov, ako roky plynú, sa produkcia kolagénu v tele z roka na rok znižuje, takže je dôležité ho prijímať reformovanou stravou a doplnkami výživy. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je vysoko kvalitnou, pokročilejšou verziou klasického kolagénu, ktorý sa pomocou vysokokvalitnej výrobnej metódy rozdelí na ľahšie rozpustné a stráviteľné aminokyseliny. Z tohto dôvodu boli práve tieto rozpustnejšie hydrolyzované kolagénové peptidy ktoré majú lepšiu absorpciu používané v našom výrobku ako hlavná aktívna látka a surovina, ktorá zaručuje najlepšie možné využitie v tele. Kolagén napĺňa telo a nachádza sa hlavne v spojivových tkanivách, kostiach a koži. Tvorí 1/3 celkového proteínu v tele a 3/4 suchej hmotnosti pokožky. Naša špeciálna prémiová receptúra ​​s hydrolyzovanými kolagenovými peptidmi a kyselinou hyalurónovou je vďaka zvýšenému obsahu vitamínu C a zinku ideálnym kozmetickým beauty prípravkom - bielkovinovým prípravkom a prípravkom na ochranu kĺbov pre všetkých nad 18 rokov, bez ohľadu na pohlavie.

Super nápoj zameraný na potrebu človeka v XXI. storočí
Medzi kolagénom a kolagénom je rozdiel! Existujú 3 hlavné druhy kolagénu. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je kolagén typu I, ktorý je tiež prítomný v ľudských kostiach a koži. Hydrolyzované kolagénové peptidy sa vyrábajú najlepšími výrobnými postupmi a predstavujú najvyššiu kvalitu kolagénu, ktorého účinnosť bola potvrdená klinicky. Pozrime sa na vzťah medzi kolagénom a priaznivými účinkami na organizmus:
Kolagén a zdravie pokožky - V priebehu rokov dehydratácia spôsobená zníženou produkciou kolagénu spôsobuje vrásky a zníženú elasticitu pokožky, ktorá sa rovná primárnym príznakom starnutia. Od 20 rokov sa kolagén v pokožke postupne poškodí a neustále klesá. Je teda jasné, že potrebujeme kvalitné doplnenie kolagénu ako výplň pokožky, ktoré je najlepšie začať čo najskôr, aby sa zachoval mladistvý vzhľad.
Kolagén a zdravie vlasov + nechtov - BodyBulldozer Colllagen + Hyaluron Light Professional obsahuje vynimočne dôležité aminokyseliny, ktoré pomáhajú zachovať a udržiavať zdravie vlasov. Okrem toho klinické štúdie preukázali, že konzumácia hydrolyzovaných kolagénových peptidov v doplnku výživy zvyšuje rast silných nechtov.
Kolagén a zdravie kĺbov - kolagén typu I. v našej formule prispieva k vyplneniu kostí, spojivových tkanív a kĺbov chrupavkami, má teda účinok vytvárajúci chrupavky a je účinný proti opotrebovaniu chrupavky. Pomáha tiež zmierniť existujúce bolesti kĺbov.
Kolagén a svalová hmota - kolagén je svojou povahou druh bielkovín. Bielkoviny sú stavebnými kameňmi svalov, a teda prispievajú k budovaniu svalov. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Light Professional, pretože neobsahuje zbytočné uhľohydráty a tuky, dodáva svalom potrebný proteín, čo prispieva k rozvoju čistých svalov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 sáčky (14 g) Collagen + Hyaluron SUMMER Professional nápojového prášku s vodou. Užívajte 1 sáčok (7 g) v 200 ml* vody ráno nalačno a 1 sáčok (7 g) v 200 ml* vody medzi jedlami.
* Pre menej intenzívnu chuť pridajte viac vody. 1 odmerku nápojového prášku (7 g) rozmiešajte v 300-400 ml vody. 

Priemerné výživové hodnoty100 g14 g7 gRI* (14 g)
Energetická hodnota1530 kJ /360 kcal214,2 kJ /50,4 kcal107,1 kJ / 25,2 kcal2,6%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy0 g0 g0 g-
   z toho cukry0 g0 g0 g-
Bielkoviny69 g9,6 g4,8 g19%
Soľ1 g0,14 g0,07 g2%
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)Charakteristické aktívne a účinné látky14 gRVH**
Bioaktívny kolagén10 000 mg-
Vitamín C2 000 mg2500%
Kyselina hyalurónová60 mg-
Zinok20 mg200%
Beta Karotén2 mg-
Meď1 mg
100%
**RVH: Referenčná výživová hodnota

ZLOŽENIE
bioaktívny kolagén (PEPTAN B® hydrolyzované kolagénové peptidy typu I, III), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodné farbivo (červená malina), prírodná aróma (malina), sladidlo (sukralóza), zinok (glukonát zinočnatý), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), beta-karotén, meď (bisglycinát meďnatý).

BALENIE
Netto hmotnosť: 7 g (1 dávka / sáčok)

Upozornenie
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron SUMMER Professional používajte ako súčasť vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka by nemala byť prekračovaná. Potravinové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 171,43 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)