Super cena
Super cena

Collagen + Hyaluron Vitamin Professional 6,5 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
1,20 s DPH

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, vitamín D3 4000 IU, vitamín K2 100 mcg, selén 100 mcg, zinok 20 mg
Na čo slúži: na posilnenie kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, na zachovanie krásy kože, nechtov a vlasov, na údržbu imunitného systému

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Vyskúšaj, otestuj a napíš svoj názor o produkte
Napísať recenziu môže len registrovaný zákazník úplne dole pod popisom produktu v HODNOTENÍ ZÁKAZNÍKOV s kliknutím na NAPÍSAŤ RECENZIU.
V sáčku sa nachádza jedna úplná dávka Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional

Množstvá a parametre: prášková konzistencia, veľkosť dennej dávky 13 g (2 sáčky), obsah balenia 6,5 g (1 dávka)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke bioaktívny kolagén 10 000 mg, kyselina hyalurónová 60 mg, vitamín C 2000 mg, vitamín D3 4000 IU, vitamín K2 100 mcg, selén 100 mcg, zinok 20 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 13 g  (2 sáčky) s vodou, Odporúča sa užívať 1 sáčok (6,5 g) s 200-300 ml vody ráno a 1 sáčok (6,5 g) s 200-300 ml vody medzi jedlami
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na posilnenie kľbového aparátu, kostí, šliach, chrupaviek, na zachovanie krásy kože, nechtov a vlasov, na údržbu imunitného systému


Vynovený Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional - zamerané na posilnenie imunity a tela!
Tvoj obľúbený Collagen + Hyaluron Professional má vynovenú ešte lepšiu receptúru! Po šťavnatej jahodovej a osviežujúcej pomarančovej príchuti je tu najnovšia verzia MANGO ELIXIR! Ochutnaj náš nový Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional v podobe osviežujúceho beauty & immunity drinku s príchuťou sviežeho mangového džúsu. Do osvedčenej receptúry produktu s vysokým obsahom účinných látok - bioaktívny kolagén s kyselinou hyalurónovou s prídavkom vitamínu C a zinku - sme pridali ďalšie zaujímavé vitamíny a minerály v značnom množstve pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu: vitamín D3 + vitamín K2 + selén! Kolagénová produktová línia Collagen + Hyaluron Professional je jednou z najobľúbenejších produktov v našom sortimente tak pre ženy ako i mužov! Vyskúšaj najnovšieho člena kolagénovej produktovej línie Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional ktorý sa nám naozaj vydaril a tá chuť, jedným slovom: božská... 

Posuň sa o level vyššie! Držať krok môže každý...
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional ponúka vyššiu úroveň doplnkov výživy! Vyššia úroveň = vysokokvalitný top produkt s možnými najväčšími benefitmi v 1 produkte. Naša kvalitná, klinicky testovaná formula kolagénu a kyseliny hyalurónovej súčasne zaisťujú zdravie a elasticitu kĺbov, krásu a žiarivosť vlasov - nechtov - pokožky. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je vynikajúca voľba kedykoľvek v deň, keď potrebujete rýchlo a kvalitne doplniť bielkoviny, ale je tiež ideálnou voľbou na pokrytie vašich denných potrieb bielkovín. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional obsahuje 0% cukru a 0% tuku, takže sa môže zahrnúť do diéty s nízkym obsahom sacharidov alebo u osôb so špeciálnymi výživovými potrebami. Okrem vysoko kvalitných hydrolizovaných kolagénových peptidov a kyseliny hyalurónovej náš pripravok obsahuje tiež pridaný vitamín C, vitamín D3, vitamín K2, selén a zinok. Kyselina hyalurónová je kľúčovou molekulou pre pokožku a kĺby, ktorá môže zmierniť príznaky starnutia, a tak zlepšiť štruktúru a vzhľad pokožky. Úloha vitamínu C a kolagénu spolu je veľmi dôležitá pre absorpciu a inkorporáciu, pretože hydrolizované kolagénové peptidy v tele správne fungujú, iba ak sa berú spolu s vitamínom C. Zinok ako minerál zvyšuje beauty účinok. Vitamín D3 v kombinácii s vitamínom K2 a selénu zohrávajú dôležitú úlohu v posilenení a údržbe zdravého imunitného systému. Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional pre skutočne krásnu a zdravú trojitú kombináciu pokožky - vlasov a nechtov. Konečný produkt je sladený výlučne so sukralózou a je dostupný vo veľmi príjemnej a osviežujúcej mangovej príchuti. Všetky produkty BodyBulldozer boli vyrobené certifikovanou metódou, obsahujú starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

1 produkt 100 účelov - elitný kolagén  
Predtým, ako niečo prijímame stravou - či už ide o hydrolyzované kolagénové peptidy alebo iné výživové doplnky, stojí za to vedieť, s ktorou látkou sa zaoberáme a čo o nich hovorí vedecký výskum. Kolagén je proteín, ktorý sa v tele nachádza prirodzene. Od veku 20 rokov, ako roky plynú, sa produkcia kolagénu v tele z roka na rok znižuje, takže je dôležité ho prijímať reformovanou stravou a doplnkami výživy. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je vysoko kvalitnou, pokročilejšou verziou klasického kolagénu, ktorý sa pomocou vysokokvalitnej výrobnej metódy rozdelí na ľahšie rozpustné a stráviteľné aminokyseliny. Z tohto dôvodu boli práve tieto rozpustnejšie hydrolyzované kolagénové peptidy ktoré majú lepšiu absorpciu používané v našom výrobku ako hlavná aktívna látka a surovina, ktorá zaručuje najlepšie možné využitie v tele. Kolagén napĺňa telo a nachádza sa hlavne v spojivových tkanivách, kostiach a koži. Tvorí 1/3 celkového proteínu v tele a 3/4 suchej hmotnosti pokožky. Naša špeciálna prémiová receptúra ​​s hydrolyzovanými kolagenovými peptidmi a kyselinou hyalurónovou je vďaka zvýšenému obsahu vitamínu C a zinku ideálnym kozmetickým beauty prípravkom - bielkovinovým prípravkom a prípravkom na ochranu kĺbov pre všetkých nad 18 rokov, bez ohľadu na pohlavie.

Super nápoj zameraný na potrebu človeka v XXI. storočí
Medzi kolagénom a kolagénom je rozdiel! Existujú 3 hlavné druhy kolagénu. Hydrolyzovaný kolagénový peptid je kolagén typu I, ktorý je tiež prítomný v ľudských kostiach a koži. Hydrolyzované kolagénové peptidy sa vyrábajú najlepšími výrobnými postupmi a predstavujú najvyššiu kvalitu kolagénu, ktorého účinnosť bola potvrdená klinicky. Pozrime sa na vzťah medzi kolagénom a priaznivými účinkami na organizmus:
Kolagén a zdravie pokožky - V priebehu rokov dehydratácia spôsobená zníženou produkciou kolagénu spôsobuje vrásky a zníženú elasticitu pokožky, ktorá sa rovná primárnym príznakom starnutia. Od 20 rokov sa kolagén v pokožke postupne poškodí a neustále klesá. Je teda jasné, že potrebujeme kvalitné doplnenie kolagénu ako výplň pokožky, ktoré je najlepšie začať čo najskôr, aby sa zachoval mladistvý vzhľad.
Kolagén a zdravie vlasov + nechtov - BodyBulldozer Colllagen + Hyaluron Light Professional obsahuje vynimočne dôležité aminokyseliny, ktoré pomáhajú zachovať a udržiavať zdravie vlasov. Okrem toho klinické štúdie preukázali, že konzumácia hydrolyzovaných kolagénových peptidov v doplnku výživy zvyšuje rast silných nechtov.
Kolagén a zdravie kĺbov - kolagén typu I. v našej formule prispieva k vyplneniu kostí, spojivových tkanív a kĺbov chrupavkami, má teda účinok vytvárajúci chrupavky a je účinný proti opotrebovaniu chrupavky. Pomáha tiež zmierniť existujúce bolesti kĺbov.
Kolagén a svalová hmota - kolagén je svojou povahou druh bielkovín. Bielkoviny sú stavebnými kameňmi svalov, a teda prispievajú k budovaniu svalov. BodyBulldozer Collagen + Hyaluron Light Professional, pretože neobsahuje zbytočné uhľohydráty a tuky, dodáva svalom potrebný proteín, čo prispieva k rozvoju čistých svalov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozmiešajte denne 2 sáčky (13 g) Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional nápojového prášku s vodou. Užívajte 1 sáčok (6,5 g) v 200 ml* vody ráno nalačno a 1 sáčok (6,5 g) v 200 ml* vody medzi jedlami.
* Pre menej intenzívnu chuť pridajte viac vody. 1 odmerku nápojového prášku (6,5 g) rozmiešajte v 300-400 ml vody. 

Priemerné výživové hodnoty100 g13 g6,5 gRI* (13 g)
Energetická hodnota1530 kJ /360 kcal198,9 kJ /46,8 kcal99,5 kJ / 23,4 kcal2,3%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy0 g0 g0 g-
   z toho cukry0 g0 g0 g-
Bielkoviny69 g9 g4,5 g18%
Soľ1 g0,13 g0,07 g3%
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)Charakteristické aktívne a účinné látky13 gRVH**
Bioaktívny kolagén10 000 mg-
Vitamín C2 000 mg2500%
Kyselina hyalurónová60 mg-
Zinok20 mg200%
Vitamín D3100 µg (4000 IU)2000%
Vitamín K2100 µg
133%
Selén100 µg
182%
**RVH: Referenčná výživová hodnota

ZLOŽENIE
bioaktívny kolagén (PEPTAN B® hydrolyzované kolagénové peptidy typu I, III), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodné arómy (mango a maracuja), sladidlo (sukralóza), prírodné farbivá (beta karotén, červená repa), zinok (glukonát zinočnatý), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), vitamín D3 (cholekalciferol), selén (selén metionín), vitamín K2 (menachinón, MK-7).

BALENIE
Netto hmotnosť: 6,5 g (1 dávka / sáčok)

Upozornenie
BodyBulldozer Collagen + Hyaluron VITAMIN Professional používajte ako súčasť vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uschovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka by nemala byť prekračovaná. Potravinové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.

Skladovanie
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 184,62 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 0 recenzií

0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)