Super cena
Super cena

D3+K2 Immunity Professional 100 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
9,55 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl (100 dávok)
Hlavné zložky: v každej dávke vitamín D3 3000 IU (75 mcg), vitamín K2 100 mcg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť jednej dávky 1 tabl, obsah balenia 100 tabl (100 dávok)
Hlavné zložky: v každej dávke vitamín D3 3000 IU (75 mcg), vitamín K2 100 mcg
Odporúčané dávkovanie: Výška jednej dávky 1 tabl s jedlom, Denné odporúčané množstvo 1 dávka kedykoľvek počas dňa s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne  - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému

Vysokoúčinná kombinácia vitamínov proti vírusom
Vitamín D3 v kombinácii s vitamínom K2 je v súčasnej dobe jedno z najrýchlejšie rastúcich a najúspešnejších zdravotníckych produktov po ktorom je mimoriadne veľký záujem. Povedomie o nedostatku vitamínu D sa v posledných rokoch výrazne zvýšila - našťastie si ľudia začínajú uvedomovať, aká dôležitá je táto živina pre optimálne zdravie. Je tu ďalší kúsok skladačky, ktorý mnohí nepoznajú, a ktorý sa týka vitamínu K2.

Spolu sú neprekonateľný D3+K2 - vitamíny nevyhnutné v jesennom a zimnom období
Kombinácia vitamínu D3 a K2 si v poslednom čase získala vedeckú a verejnú pozornosť pre ich blahodárne účinky. Výskumy hovoria o synergickom efekte kombinácie týchto dvoch vitamínov v každodenných doplnkoch výživy. Dalo by sa povedať, že tieto dva vitamíny majú efekt „Pat a Mat“: sú dobré samy o sebe, ale ešte lepšie spolu, keď spolupracujú. Oba vitamíny sú rozpustné v tukoch a spolupracujú pri metabolizme vápnika vo vašom tele aktiváciou užitočných bielkovín. Zatiaľ čo vitamín D3 zlepšuje vstrebávanie vápnika, vitamín K2 alokuje, kde sa vápnik môže použiť. Keď nedostávate dostatok vápnika zo stravy alebo doplnkov, vitamín D môže získať vápnik, ktorý potrebuje, z kostí. Aby sa zabránilo oslabeniu kostí, vitamín K2 pomáha podporovať kalcifikáciu vašich kostí a zároveň reguluje a znižuje škodlivý účinok kalcifikácie a tvrdnutia mäkkých tkanív (ako sú steny krvných ciev alebo okolo veľkých orgánov). 

OBSAH BALENIA
100 tabl (100 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu denne. Tablety D3 + K2 Immunity Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení: 100 dávok 


Charakteristické aktívne a účinné látky 
1 tableta (denná dávka
RVH*
Vitamín D33000 IU (75 mcg)1500 %
Vitamín K2100 mcg133 %
* RVH: Referenčná výživová hodnota


ZLOŽENIE
objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, maltodextrín, sacharóza, kukuričný olej), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (menachinón, MK-7), protihrudkujúca látka (stearán horečnatý rastlinného pôvodu).

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na sóju. Vyrobené v závode spracovávajúcom produkty obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy. 

Upozornenie
BodyBulldozer D3+K2 Immunity Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. BodyBulldozer D3+K2 Immunity Professional tablety sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,10 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 9 recenzií

100%(9)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)