Super cena
Super cena

Hyaluron Serum Professional 100 kaps - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
9,55 s DPH

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 2 kaps, obsah balenia 100 kaps (50 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke kyselina hyalurónová 100 mg
Odporúčané dávkovanie: užívajte 2 kaps denne s dostatočným množstvom tekutiny
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na zachovanie mladistvej štruktúry a hydratovanosti pokožky, zvlhčovanie a lubrikácia kĺbového aparátu

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: kapsuly, veľkosť dennej dávky 2 kaps, obsah balenia 100 kaps (50 dávok)
Hlavné zložky: v každej dennej dávke kyselina hyalurónová 100 mg
Odporúčané dávkovanie: užívajte 2 kaps denne s dostatočným množstvom tekutiny
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: na zachovanie mladistvej štruktúry a hydratovanosti pokožky, zvlhčovanie a lubrikácia kĺbového aparátu

Šťastie, zdravie, krása ktorá vychádza zvnútra
Dalo by sa povedať, že pre zdravie a krásu sa musí trpieť. Čo ak sa netreba až toľko obetovať a stačia dve kapsuly denne ktoré pôsobia zvnútra von. Hyaluron Serum Professional od značky BodyBulldozer by mala byt súčasťou dennodennej rutiny úplne každého od veku 25 rokov. Náš inovatívny produkt Hyaluron Serum Professional v kapsuliach obsahuje vysoko čistú a účinnú kyselinu hyalurónovú, ktorá je prírodzene prítomná v celom ľudskom organizme. Jej množstvo dosiahne až 15 000 mg, z čoho polovica sa nachádza v koži a taktiež vo vnútrokĺbovom priestore. Kyselina hyalurónová je dôležitá pri mnohých biologických procesoch ako sú napríklad oprava a regenerácia tkanív, hojenie rán, zvlhčovanie a lubrikácia kože zvnútra von. Prispieva k udržaniu hydratačnej rovnováhy a štruktúry medzibunkovej zásoby, ako mazivo znižuje následky mechanických nárazov a čiastočne plní funkcie potrebné pre dokonalé fungovanie pohybového aparátu.

Nadštandardná starostlivosť s klinicky overenou koncentrovanou kyselinou hyalurónovou 
Áno tou kyselinou hyalurónovou, ktorá prispieva k udržaniu hydratačnej rovnováhy a k dokonalému fungovaniu pohybového aparátu. Svojim účinkom dokáže redukovať poškodenia pokožky (napr. vrásky), týmto sa píši anti aging efektom (protistarnúci a omladzujúci účinok). Vďaka významnej hydratačnej vlastnosti a vysokej schopnosti viazať vodu prináša rýchlu a účinnú úľavu namáhanej, citlivej a poškodenej pokožke. Prémiová receptúra neobsahuje žiadne arómy, farbivá ani konzervanty. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

OBSAH BALENIA
100 kaps (50 dávok)

DÁVKOVANIE

Užívajte 2 kapsuly denne. Tablety Hyaluron Serum Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení: 50 dávok

Charakteristické aktívne a účinné látky2 kapsuly (denná dávka)RVH* (2 kapsuly)
Kyselina hyalurónová100 mg**
*RVH: Refrenčná výživová hodnota. **RVH nie je definovaná

ZLOŽENIE
objemové činidlo (maltodextrín), kapsula (želatína), kyselina hyalurónová, protihrudkujúca látka (stearán horečnatý rastlinného pôvodu).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Vyrobené v závode spracovávajúcom produkty obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Hyaluron Serum Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy, pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 0,10 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 recenzií

100%(7)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)