Super cena
Super cena

Omega 3-6-9 Professional 100 kaps - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
8,95 s DPH

Množstvá a parametre: želatínové kapsuly, veľkosť dennej dávky 2 kaps, obsah balenia 100 kaps (50 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke rybí olej 800 mg, ľanový olej 600 mg, slnečnicový olej 580 mg, vitamín E 6,6 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 kaps s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: má blahodárne účinky pre zdravie organizmu
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu
Množstvá a parametre: želatínové kapsuly, veľkosť dennej dávky 2 kaps, obsah balenia 100 kaps (50 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke rybí olej 800 mg, ľanový olej 600 mg, slnečnicový olej 580 mg, vitamín E 6,6 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 2 kaps s jedlom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: má blahodárne účinky pre zdravie organizmu

Omega 3-6-9 = víťazná kombinácia! 
BodyBulldozer Omega 3-6-9 Professional poskytuje vysokú dózu troch esenciálnych mastných kyselín a to omega 3 v podobe prírodného rybieho oleja, omega 6 v podobe prírodného slnečnicového oleja a omega 9 v podobe prírodného ľanového oleja. Náš vysokokvalitný produkt obsahuje prírodné oleje v najčistejšej kvalite presne 1980 mg v dennej dávke vhodnú pre akúkoľvek formu tréningu.

Oleje ktoré prospievajú
Omega 3 / kyselina eikosapentaénová (EPA): Táto polynenasýtená mastná kyselina s dlhým reťazcom sa nachádza predovšetkým v morských plodoch, ako je losos, ustrice a kraby. Kyselina dokosahexaénová (DHA): Podobne ako EPA sa táto polynenasýtená mastná kyselina s dlhým reťazcom nachádza predovšetkým v morských plodoch. Medzi dobré zdroje patrí losos, tuniak a sardinky. Omega-6 / kyselina linolénová (LA): Táto esenciálna polynenasýtená mastná kyselina sa nachádza predovšetkým v rastlinných olejoch, orechoch a semenách. Omega-9 / kyselina olejová (OA): Táto mononenasýtená mastná kyselina sa nachádza v avokáde, olivách a olivovom oleji.

Fúzia štyroch veľmi užitočných elementov
Mastné kyseliny môžu byť spaľované ako palivo, ale sú tiež veľmi dôležitou súčasťou bunkových membrán, orgánov a tkanív. Omega-3 mastné kyseliny podporujú zdravie mnohými spôsobmi vrátane zdravia kardiovaskulárneho systému, mozgu a kĺbov. Omega-3 mastné kyseliny sa považujú za „nevyhnutné“, pretože vaše telo ich potrebuje, aby fungovalo, ale nevie si ich vytvoriť. Na rozdiel od „zlých“ tukov, ktoré vám môžu upchať tepny a zvýšiť cholesterol, tieto „dobré“ tuky zohrávajú kľúčovú úlohu pri znižovaní rizika srdcových chorôb. Mali by byť súčasťou zdravej výživy – aj keď si strážite svoju váhu.

OBSAH BALENIA
100 kaps (50 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 2 mäkké želatínové kapsuly denne (prioritne s jedlom). Mäkké želatínové kapsuly Omega 3-6-9 Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení: 50 dávok

Charakteristické aktívne a účinné látky 
kapsuly (denná dávka) 
RVH* (2 kapsuly)
Rybí olej 
800 mg**
Olej z ľanových semienok 
600 mg**
Olej zo slnečnicových semienok 
580 mg**
Vitamín E
6,6 mg55 %
* RVH: Referenčná výživová hodnota.
** RVH nie je stanovené


ZLOŽENIE
rybí olej, olej z ľanových semienok, olej zo slnečnicových semienok, vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), mäkká želatínová kapsula (želatína, zvlhčovadlo [glycerol], čistená voda).

Alergény
Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom. Vyrobené v závode spracovávajúcom produkty obsahujúce lepok, mlieko, sóju, vajcia a arašidy.

Upozornenie
BodyBulldozer Omega 3-6-9 Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Omega 3-6-9 Professional kapsuly sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí, zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,09 € / kaps

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 recenzií

100%(5)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)