Super cena
Super cena

Orgazmus predtréningový stimulant 300 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
13,95 s DPH

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 20 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (15 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 4000 mg, Arginín komplex 2000 mg, Taurín 2000 mg, L-Citrulín 1000 mg, Kofeín 348 mg, rastlinné extrakty 706 mg
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 2 odmerky (20 g) Orgazmus nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 20 g (2 odmerky), obsah balenia 300 g (15 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke Beta alanín 4000 mg, Arginín komplex 2000 mg, Taurín 2000 mg, L-Citrulín 1000 mg, Kofeín 348 mg, rastlinné extrakty 706 mg
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 2 odmerky (20 g) Orgazmus nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje svalovú vytrvalosť, zlepšuje výkon, potláča únavu, funguje ako silný energizér


Zo všetkého veľa - to Vám treba!
BodyBulldozer Orgazmus obsahuje extrémnu ale stále bezpečnú dávku vedecky dokázaných a testovaných účinných látok. Starostlivo vybrané účinné látky v mega dózach napomáhajú posúvať limity ďalej, znižovať únavu a rýchlo zvýšiť výkon na šialený level. Vysoká dávka aktívnych látok v našej formule zaručuje očakávaný účinok. Pri vývoji receptúry sme venovali veľkú pozornosť zloženiu. Každá aktívna látka je v dokonalej synergii s ostatnými aktívnymi zložkami, čím sa posilňuje vzájomný účinok. BodyBulldozer Orgazmus je nikdy nevídaný výbušný predtréningový prípravok - s viac ako 10000 mg aktívnych látok v každej dávke, ideálny pre hardcore tréningy. Výsledné hodnoty v počtoch: Beta alanín 4000 mg, Arginín komplex 2000 mg, Taurín 2000 mg, L-Citrulín 1000 mg, Kofeín 348 mg, rastlinné extrakty 706 mg v dennej porcii.

Verdikt zaznel: no Comment - ani Pardon
Pri kalibrácii tejto predtréningovky sme sa rozhodli poskladať zloženie podľa požiadaviek tvrdého jadra silákov. Orgazmus so svojím fanatickým arzenálom účinných látok môžeme deklarovať ako hybridný energizátor, ktorý poctivo splní túžby moderného človeka v 21. storočí. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Láska na prvé ochutnanie!
Úsmev po uši zaručene platí ako na prvom rande, ľahko sa zapamätá a ťažko sa zabúda. Na scéne - móla uvítajme v hlavnej úlohe BodyBulldozer Orgazmus, nechajte sa roztočiť s jeho mediteránskou príchuťou a expresnou rozpustnosťou bez zvyškov, následne príde poplašný budíček ako katapult v lunaparku, únava tak padá z Vás ako oblečenie človeka pri šťastnej láske, a zase... a znova...  a dlho..., aby tréning nebol námahou ale zážitkom!

VEDECKÉ FAKTY
- Beta alanín (4000 mg): poskytnuté vo vysokej dávke, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu v kostrových svaloch
- Arginín komplex (2000 mg): jedna z najlepších biologicky dostupných foriem arginínu na rozšírenie ciev
- Taurín (2000 mg): Orgazmus obsahuje túto všestrannú superamino v dostatočne kvalitnej, biologicky dostupnej forme
- L-Citrulín (1000 mg): najúčinnejší prekurzor hladín oxidu dusnatého
- Kofeín (348 mg): najúčinnejšia predtréningová zložka pre cvičenia s vysokou intenzitou
Sevillský pomaranč (400 mg): je považovaný v herbálii ako účinný stimulant vďaka množnému obsahu synefrínu
Sibírsky ženšen (300 mg): je rastlina zlepšujúca imunitu a výkonnosť, užívali ho olympionici a kozmonauti
Vitamín B3 (16 mg): je nevyhnutne potrebný pri tvorbe energie v bunkách
Čierne korenie (6 mg): vďaka močopudnému účinku a schopnosti podporovať potenie sa je nevyhnutným extraktom

OBSAH BALENIA
netto hmotnosť: 300 g (15 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 2 odmerky (20 g) Orgazmus nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom. Na začiatok užívajte polovičné dávky (1 odmerka [10 g]) pre posúdenie tolerancie.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Priemerné výživové hodnoty100 g20 g10 gRI* (20 g)
Energetická hodnota527 kJ /124 kcal105 kJ / 25 kcal53 kJ / 12 kcal1,3 %
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy31 g6,2 g3,1 g2,3 %
   z toho cukry2,3 g0,5 g0,2 g< 1 %
Bielkoviny0 g0 g0 g-
Soľ0 g0 g0 g-
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)Aktívne a účinné látky20 gRVH** (20 g)
Beta-alanín4000 mg***
A-AKG komplex2000 mg***
Taurín2000 mg***
L-Citrulín DL-malát (1:1)1000 mg***
Sevillský pomaranč (ovocný prášok)400 mg***
Kofeín348 mg***
Sibírsky ženšen (extrakt z koreňa)300 mg***
Vitamín B316 mg100%
Čierne korenie (ovocný extrakt)6 mg***
** RVH: Referenčná výživová hodnota
*** RVH nie je stanovené


ZLOŽENIE

maltodextrín, beta-alanín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), A-AKG komplex (L-Arginín, Alfa-Ketoglutarát vápenatý), taurín, L-Citrulín DL-malát (1:1), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sevillský pomaranč (citrus aurantium) ovocný prášok, kofeín (bezvodý), arómy, sibírsky ženšen (eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), sladidlo (sukralóza, acesulfám-K), vitamín B3 (nikotínamid), čierne korenie (piper nigrum) ovocný extrakt, farbivo (ponceau 4R*) *môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. 

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany.

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Orgazmus sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Vysoký obsah kofeínu, 348 mg v jednej dávke. Produkt s vysokým obsahom kofeínu sa neodporúča užívať osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním, skladovaním alebo za škody spôsobené neopatrnosťou alebo nedodržiavaním inštrukcii v popise produktu. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 46,50 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 15 recenzií

100%(15)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)