Super cena
Super cena

Orgazmus Xtreme predtréningový stimulant 323 g - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
17,95 s DPH

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 19 g (2 odmerky), obsah balenia 323 g (17 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke L-Citrulín 5900 mg, Beta alanín 5500 mg, Arginín komplex 4009 mg, L-Tyrozín 500 mg, , Kofeín 358 mg, rastlinné extrakty a vitamíny 500 mg
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 2 odmerky (19 g) Orgazmus Xtreme nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: maximalizuje svalovú vytrvalosť, výkon, minimalizuje únavu, funguje ako extrémne silný energizér

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: predtréningová pumpa, nakopávač v práškovej konzistencii, veľkosť dennej dávky 19 g (2 odmerky), obsah balenia 323 g (17 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke L-Citrulín 5900 mg, Beta alanín 5500 mg, Arginín komplex 4009 mg, L-Tyrozín 500 mg, , Kofeín 358 mg, rastlinné extrakty a vitamíny 500 mg
Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 2 odmerky (19 g) Orgazmus Xtreme nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy len v tréningové dni - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: maximalizuje svalovú vytrvalosť, výkon, minimalizuje únavu, funguje ako extrémne silný energizér


Grandiózne pokračovanie na ktoré sme všetci čakali 
Keď chceme to najlepšie sme schopný zlepšiť aj to najlepšie... Jednoducho sme v rámci možností a podmienok vymaxovali ingrediencie, pridali super účinné látky a tak sme vytvorili beštiálne krutú predtréningovku bez limitov. Zrodil sa bezcitný brat legendárneho Orgazmus pre workoutu - predtréningovka Orgazmus XTREME. Keď hovoríme xtreme to naozaj aj myslíme, formula a množstvá účinných látok hovoria sami za seba a robia Orgazmus XTREME jedinečným svojho druhu. Verzia XTREME bola navrhnutá v spolupráci s vrcholovými ruskými športovcami a tvrdým jadrom cvičiacich, preto ju odporúčame naozaj pre skúsených športovcov (no hala bala aka žiadne lážo plážo)!

Galaktický pocit na nezaplatenie
Pomocou tvojej vôle s Orgazmus XTREMOM v sebe zaručene tréning dokončíš vtedy keď si hotový a podal maximálny výkon, žiadna únava ťa nemôže prerušiť, žiadny priestor pre nedostatok fyzickej sily. Pre galaktický pocit sme sa rozhodli nešetriť, využívame najmodernajšie výrobné technológie a najúčinnejšie aktívne látky v XTREMne vysokých až šialených dávkach, tým Orgazmus XTREME žiadna "masovka" nie je. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Posúvame hranice
V záujme prekonania existujúcich limitov je táto jedinečná receptúra navrhnutá bez kompromisov s obsahom super účinných ingrediencii v XTREMNE vysokých dávkach. Dovtedy najsilnejší, najkoncentrovanejší a najkomplexnejší predtréningový stimulant v našom sortimente. Formula Orgazmus XTREME je naozaj nekompromisný, preto odporúčame na začiatku užívať 1 odmerku prípravku aby sa zistila reakcia organizmu. Po posúdení tolerancie môže byť dávka zvýšená na 2 odmerky.

VEDECKÉ FAKTY
- L-Citrulín (5985 mg): najúčinnejší prekurzor hladín oxidu dusnatého
- Beta alanín 
(5500 mg): poskytnuté vo vysokej dávke, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu v kostrových svaloch
- Arginín komplex (4009 mg): jedna z najlepších biologicky dostupných foriem arginínu na rozšírenie ciev
- L-Tyrozín (500 mg): vysoko efektívna aminokyselina na posilnenie mentálnych funkcii a bdelosti
- Kofeín (358 mg): najúčinnejšia predtréningová zložka pre cvičenia s vysokou intenzitou
- Zelený čaj (251 mg): efektívny rastlinný extrakt pre optimalizáciu výkonu pri cvičení a regenerácii 
Sevillský pomaranč (186 mg): je považovaný v herbálii ako účinný stimulant vďaka množnému obsahu synefrínu
- Vitamín B3 (47,5 mg): je nevyhnutne potrebný pri tvorbe energie v bunkách
- Guarana (19,57 mg): obľúbená zložka energetických nápojov kvôli energizujúcim účinkom a účinkom znížujúci únavu
- Čierne korenie (1,9 mg): vďaka močopudnému účinku a schopnosti podporovať potenie sa je nevyhnutným extraktom 

OBSAH BALENIA
netto hmotnosť: 323 g (17 dávok) - odmerka je súčasťou balenia

DÁVKOVANIE
Rozmiešajte 2 odmerky (19 g) Orgazmus Xtreme nápojového prášku v 250 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom. Na začiatok užívajte polovičné dávky (1 odmerka [9,5 g]) pre posúdenie tolerancie. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Priemerné výživové hodnoty100 g19 g9,5 gRI* (19 g)
Energetická hodnota32 kJ / 7,6 kcal6 kJ / 1 kcal3 kJ / <1 kcal<1%
Tuky0 g0 g0 g-
   z toho nasýtené0 g0 g0 g-
Sacharidy1,9 g0,36 g0,18 g2,5%
   z toho cukry0,1 g<0,1 g<0,1 g<1%
Bielkoviny0 g0 g0 g-
Soľ0 g0 g0 g-
* RI: Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)Aktívne a účinné látky19 gRVH** (19 g)
L-Citrulín DL-malát (1:1)5985 mg***
Beta-alanín5500 mg***
A-AKG komplex4009 mg***
L-Tyrozín500 mg***
Kofeín358 mg***
Extrakt listov zo zeleného čaju251 mg***
Sevillský pomaranč (ovocný prášok)186 mg***
Vitamín B347,5 mg296%
Guarana (extrakt zo semien)19,57 mg***
Čierne korenie (ovocný extrakt)1,9 mg***
**RVH: Referenčná výživová hodnota
*** RVH nie je stanovené


ZLOŽENIE
L-Citrulín DL-malát (1:1), beta-alanín, A-AKG komplex (L-Arginín, Alfa-Ketoglutarát vápenatý), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), arómy, L-tyrozín, kofeín (bezvodý), extrakt z listov zeleného čaju (camellia sinensis), sevillský pomaranč (citrus aurantium) ovocný prášok, sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), vitamín B3 (nikotínamid), guarana (paullinia cupana) extrakt zo semien, čierne korenie (piper nigrum) ovocný extrakt, maltodextrín, farbivá (ponceau 4R*, indigo carmine). *môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany.

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. 

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Orgazmus XTREME sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Vysoký obsah kofeínu, 358 mg v jednej dávke. Produkt s vysokým obsahom kofeínu sa neodporúča užívať osobám citlivým na kofeín, osobám so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom! Beta-alanín môže spôsobovať na povrchu pokožky pocit mravčenia. Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! Produkt nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním, skladovaním alebo za škody spôsobené neopatrnosťou alebo nedodržiavaním inštrukcii v popise produktu. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 55,57 € / kg

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 14 recenzií

100%(14)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)