Super cena
Super cena

Synephrine Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
4,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v každej dávke citrus aurantlum 125 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 1 tabl  30 minút pred tréningom, v netréningové dni 1 tabl ráno
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy v tréningové dni - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: účinne spaľuje telesný tuk, podporuje chudnutie

Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 1 tabl, obsah balenia 90 tabl (90 dávok)
Hlavné zložky: v každej dávke citrus aurantlum 125 mg
Odporúčané dávkovanie: Výška dennej dávky 1 tabl s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 1 tabl  30 minút pred tréningom, v netréningové dni 1 tabl ráno
Kedy a komu sa odporúča: pre mužov aj ženy v tréningové dni - hlavne pri diéte pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: účinne spaľuje telesný tuk, podporuje chudnutie

Dobročinný synefrín 
Synefrín v prírodnej forme získávajú z pomarančovníka horkého. Fyzicky je to kryštalická látka vo vode rozpustná, v liečbe ju používajú ako stimulant a na utláčanie hladu. Takmer všetky elementy rastliny používajú na prípravu rôznych esenciálnych olejov. Synephrine Professional v tabletovej forme koncentrovane obsahuje extrakt z pomarančovníka horkého v množstve až 125 mg  v každej tablete. Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Samostatne fungujúci termogenézny spaľovač tukov
Synefrín a jeho výhody hlavne spočívajú vo vlastnej vnútornej sile, je schopný vykonávať svoje povolanie  aj bez vonkajsích vplyvov. Jeho missiou je zníženie telesnej hmotnosti na viacerých kanáloch. Zrýchľuje metabolizmus, znižuje ukladanie tukov a zvyšuje energetický výdaj 24 hodín non-stop aj počas spánku.

NON-STOP servis aj počas spánku
Termogenéza je jedným podstatným faktorom v úspešnom chudnutí. Synefrín stimuluje v tele termogenézu  spaľovaním nadbytočného telesného tuku, vytvára tepelnú energiu aj v pokoji a oveľa viac pri pohybových aktivitách nech majú športový - rekreačný alebo pracovný charakter. Termogenéza =  synephrine + telesný tuk = chudnutie.

Termogenéza = synephrine + telesný tuk = chudnutie
Termogenéza je biologický proces pri ktorom sa z tukových buniek stane oxid uhličitý a voda, ako vedľajší fyzický fenomén sa vytvorí tepelná energia ktorú práve potrebujeme. Zjednodušene sa zvyšuje telesná teplota na ktorú potrebujeme energiu ktorú získavame z tukových buniek. 

OBSAH BALENIA
90 tabl (90 dávok)

DÁVKOVANIE
Výška dennej dávky 1 tableta s dostatočným množstvom vody, V tréningové dni 1 tabletu 30 minút pred tréningom, v netréningové dni 1 tabl ráno.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Počet dávok v balení 90 tabl90 dávok
Účinné látky na jednu dávku1 tabl 
Energetická hodnota
1 kcal / 4 kj
Tuky<0,5 g
Sacharidy
<0,5 g
Bielkoviny
<0,5 g
Extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantlum)
125 mg
     z toho Synefrín10 mg

ZLOŽENIE
Synefrín [Citrus aurantium (extrakt z pomarančovníka horkého), izomalt], mikrokryštalická celulóza, deliaca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie
BodyBulldozer Synephrine Professional tablety sa majú používať v spojení s rozumnou stravou. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby so srdcovými ochoreniami a osobám s vysokým krvným tlakom!  Produkt nie je vhodný pre osoby s psychickými chorobami a počas liečby liekmi. Pred užívaním produktu konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Spaľovač tukov BodyBulldozer Synephrine Professional sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu detí a zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Jednotková cena: 0,06 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 recenzií

100%(3)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)