Super cena
Super cena

Testo MAX Sterone Professional 90 tabl - BodyBulldozer

Výrobca: BodyBulldozer
10,95 s DPH

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl (22 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke tribulus terrestris 1000 mg, arginín 1000 mg, kofeín 400 mg, peruánska maca 400 mg, zinok 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 tablety denne (prioritne ráno)
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, zvýšenie libida, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty
Celý popis a hodnotenie produktu
Popis produktu

Množstvá a parametre: tablety, veľkosť dennej dávky 4 tabl, obsah balenia 90 tabl (22 dávok)
Hlavné zložky: v dennej dávke tribulus terrestris 1000 mg, arginín 1000 mg, kofeín 400 mg, peruánska maca 400 mg, zinok 40 mg
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 tablety denne (prioritne ráno)
Kedy a komu sa odporúča: hlavne pre mužov každodenne - pri diéte ako aj v objemovej fáze pre hobby aj profesionálnych športovcov
Na čo slúži: podporuje reguláciu hormonálnej činnosti, zvýšenie libida, nárast sily - výkonu - svalovej hmoty

Býk alebo zajac? Ak chceš byť býkom, rozmýšľaj býčim rozumom!
BodyBulldozer Testo MAX Sterone Professional je testosterónovým stimulantom po ktorom si vždy túžil! Šport znamená viac než iba hobby, M-U-S-Í to byť ako životný štýl a toto poslanie M-U-S-Í-Š brať až smrteľne vážne! Odmietajme sa uspokojiť s polovičnými riešeniami! Preto v BodyBulldozeri sme vykročili s finálnym riešením na hrane vedeckých možností, a sme vyvynuli náš doteraz najsilnejší ale stále legálny a bezpečný býči testosterónový stimulant. Existujúce limity už nie sú existujúce!

Limity NE-EX-IS-TUJÚ! Prekážky existujú len v hlave!
Sústreď sa na svoj cieľ, väčšina športovcov sa riadí týmto mottom lenže veľa krát chýba metóda ako dosiahnúť ten cieľ. Preber sa, nevzdávaj sa, nikdy sa neobzeraj späť - ale ako na to? Na maličkostiach záleží najmä keď už toľko času venuješ tomu aby si dosiahol svoje ciele. S veľkou pravdepodobnosťou túžiš po produkte ktorý ťa nesklame... Ktorý je lepší? Vybrať si 1 x 100%-ný produkt alebo 10 x 10%-ný?  Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Mega kombinácia
V BodyBulldozeri ti zabezpečíme efektívne prostriedky pomocou ktorých môžeš dosiahnúť výsledky ktoré stoja za to, je len na tebe či ich využiješ na vlastný osoch alebo nie. Nakombinovali sme tie najúčinnejšie aktívne látky do jedného prípravku pre maximálny efekt. Každá denná dávka Testo MAX Sterone Professional obsahuje vysokoúčinné starostlivo vybrané rastlinné extrakty, minerál, kofeín a ďalšie účinné látky. Samotný Tribulus Terrestris a Peruánska MACA sa považujú za jeden z najefektívnejších legálnych stimulantov testosterónu vôbec. Naša formula Testo MAX Sterone Professional obsahuje obidve rastlinné extrakty Tribulus + MACA v mega dávke s prídavkom ďalších účinných látok: arginín AKG, kofeín a zinok, čím je efekt produktu niekoľkokrát silnejší.    
Všetky produkty BodyBulldozer, rovnako ako tento produkt bol vyrobený certifikovanou metódou, obsahuje starostlivo vybrané, úradom overené a kontrolované, zo zákona schválené a legálne suroviny.

Vo dvojici je sila - spolu sú neprekonateľní!
Ranná dávka - Nakopni produkciu testosterónu hneď po zobudení! Tvoja ranná dávka testosterónu s kopou energie pre lepší deň na dosah: zapi 4 tablety Testo MAX Sterone Professional s pohárom vody ráno.
Večerná dávka - Ozajstná produkcia testosterónu sa začína počas spánku! Večer pred spaním pre optimalizáciu produkcie testosterónu počas spánku pre dobrú noc na dosah: zapi 4 tablety Testo PLUS Serum Professional (bezkofeínová verzia úspešného Testo MAX Sterone Professional) s pohárom vody pred spaním.    

OBSAH BALENIA
90 tabl (22 dávok)

DÁVKOVANIE
Užívajte 4 tablety denne (prioritne ráno). Tablety Testo MAX Sterone Professional zapite dostatočným množstvom tekutiny. Na začiatok užívajte polovičné dávky (2 tablety) pre posúdenie tolerancie. 

NUTRIČNÉ HODNOTY

Charakteristické a účinné látky4 tablety2 tabletyRVH* (4 tablety)
Kotvičník zemný (TRIBULUS terrestris)1000 mg500 mg**
Arginín AKG1000 mg500 mg**
Kofeín400 mg200 mg**
Peruánska MACA extrakt400 mg200 mg**
Zinok40 mg20 mg400%

* RVH: Referenčná výživová hodnota
** RVH nie je stanovené
ZLOŽENIE

kotvičník zemný (tribulus terrestris) extrakt z plodov, arginín AKG, kofeín bezvodý, peruánska maca extrakt (lepidium meyenii), zinok, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Vyrobené v závode, ktorý môže spracovávať aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sójové zrná, arašidy, orechy, sezamové semená, ryby, kôrovce, mäkkýše, zeler, horčicu, vlčí bôb, oxid siričitý a siričitany.

SKLADOVANIE
Uchovávajte tesne uzatvorené na chladnom, suchom mieste pri teplote do 25°C bez prístupu priameho slnečného žiarenia a mrazu. Po odobratí potrebnej dávky obal ihneď uzavrite, aby sa doň nedostala vlhkosť. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

UPOZORNENIE
BodyBulldozer Testo MAX Sterone Professional sa má používať v spojení s rozumnou stravou. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vysoký obsah kofeínu, 400 mg v jednej dávke (4 tablety). Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy, pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, alebo predchádzať chorobe. 

Jednotková cena: 0,12 € / tabl

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 10 recenzií

100%(10)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)
0%(0)